Back

Saruna "Kas ir "ilgtspējīgi ietekmes ieguldījumi" jeb "impact investing"? Vai ar savām privātām investīcijām varu mazināt klimata pārmaiņas?"

Date and time: July 2, 14:00-15:00
Event location in map: Maija park
Ar investīcijām ir līdzīgi kā ar iepirkšanās paradumiem - iegādājoties produktu, mēs atbalstām kādu konkrētu uzņēmumu, savukārt, iegādājoties kāda uzņēmuma akciju, mēs veicinām tā attīstību. Mūsu izvēles, veicot privātās investīcijas, rada paliekošu "nospiedumu". Investējot, mēs varam izvēlēties atbalstīt arī noteiktas nozares, piemēram, uzņēmumus, kuri veic darbības saistībā ar fosilo enerģiju vai attīsta ilgtspējīgu energoresursu attīstību un ilgtspējīgu ražošanu. Par “impact investing" jeb ilgtspējīgiem ietekmes ieguldījumiem Latvijā tiek runāts maz. Taču citviet pasaulē dzīvojošajiem mileniāļiem šis jautājums ir īpaši būtisks, jo tā ir sabiedrības daļa, kurai visvairāk rūp klimata pārmaiņas un ilgtspējīgi uzņēmumi, kā arī viņiem ir brīvi līdzekļi ieguldījumiem. Diskusijas ietvaros pieredzē dalīsies zinoši privātie investori un banku pārstāvji, stāstot par savu ieguldīšanas stratēģiju un ilgtspējīgas ieguldīšanas tendencēm. Debatēsim par to, vai privātais investors var veidot ietekmi, iegādājoties akciju vai fonda daļas, un tādējādi mazināt kādas noteiktas globālas problēmas, piemēram, klimata vai nevienlīdzības jomā.
Technical support
If you have problems connecting to the live broadcast or if you notice any other technical problems on the festival website, feel free to contact our technical support - we will be happy to help!
[email protected]

Similar events

Organisers
Patrons
Great friends
Friends
Partners
Media patners