Jaunumi

Rīgas Katoļu ģimnāzijas skolēni sadarbībā ar LAMPU uzsāk..

11.05.2020
Ārkārtējās situācijas laikā jauniešiem nereti trūkst saskarsmes un iespēju pārrunāt aktuālas tēmas ar vienaudžiem. Tāpēc Rīgas Katoļu ģimnāzijas skolēni sadarbībā ar Sarunu festivālu LAMPA uzsākuši digitālu projektu “Izaugsmes darbnīca”, lai veicinātu jauniešu sabiedrisko ak..

Sarunāšanās nav aizliegta: līdzdalība un demokrātiskās v..

08.05.2020
Ieva Morica, Sarunu festivāla LAMPA direktore Šonedēļ svinam demokrātiju Latvijā. 1. maijā apritēja 100 gadu kopš Satversmes sapulces sasaukšanas, kas lika pamatus mūsu parlamentārajai demokrātijai. 4. maijā atzīmējām Latvijas neatkarības atjaunošanas 30 gadus, bet 9. mai..

LAMPA šogad norisināsies digitālā formātā

28.04.2020
Lai gan vasaras tuvošanās iedvesmo cerēt, ka tikšanās ar draugiem un domubiedriem atkal būs iespējama klātienē, neparedzamā situācija liek pieņemt grūtus, bet atbildīgus lēmumus. Visticamāk, cilvēki jaunus iespaidus turpinās gūt, paliekot mājās, taču attālums nav šķērslis vē..

Uzsākam jaunu pasākumu ciklu – Sarunu vieta LAMPA

21.04.2020
Pašizolācijas laikā vērtīgas un jēgpilnas sarunas ir vajadzīgas vairāk nekā jebkad. Tāpēc Sarunu festivāls LAMPA sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā piedāvā jaunu pasākumu ciklu – Sarunu vietu LAMPA. Tā ir sarunu un tikšanās platforma fiziskās distancēša..

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri