Jaunumi

11. maijā LAMPA iesildās Rīgā, Iļģuciemā

15.04.2019
Nepaliec mājās, mums kopā ir daudz par ko parunāt! ✋ Aizraujošas sarunas, spraigas diskusijas par cilvēku emocijām, skolu izglītību un Rīgas nākotni, Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates, kā arī spēles un darbnīcas bērniem – 11. maijā LAMPA iesildās Rīgā, Iļģucie..

LAMPA līdzdibina demokrātijas festivālu asociāciju

02.04.2019
Astoņi demokrātijas festivāli no Baltijas un Ziemeļvalstīm un Eiropas demokrātijas festivāls “Jubel” apvienojuši savus spēkus un nodibinājuši Starptautisko demokrātijas festivālu asociāciju, viņu vidū ir arī Sarunu festivāls LAMPA. www.democracyfestivals.org Ikviens no fe..

LAMPA meklē 90 brīvprātīgos palīgus

15.03.2019
Labāk vienreiz ieraudzīt (lasi – pieredzēt) nekā 100 reižu dzirdēt! Esam pārliecināti par šo seno tautas gudrību un aicinām Tevi kļūt par Sarunu festivāla LAMPA brīvprātīgo palīgu! Meklējam 90 aizrautīgus cilvēkus –festivāla brīvprātīgos palīgus, kuri palīdzētu LAMPAI būt..

Sākusies pieteikšanās jauniešu programmai “Īssavienojums..

01.03.2019
Hei, jaunieti, vai arī Tu esi vēlējies drosmīgi mainīt pasauli vai vismaz savu tuvāko un tālāko apkārtni, taču nezini, no kuras puses sākt? Sāc LAMPĀ! Ar British Council pārstāvniecības Latvijā atbalstu un Young Media Sharks līdzdalību tapusī LAMPAS jauniešu programma “Īs..

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri