Jaunumi

26. maijā LAMPA iesildās Rīgā

20.05.2018
Nepaliec mājās, mums kopā ir daudz par ko parunāt! ✋ Sarunas un diskusijas, festivāla atmosfēra, spēles un darbnīcas bērniem, mantu labotava un Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde “Prieks”. Sarunu festivāls LAMPA iesildās Rīgā, 26. maijā, Ziepniekkalna pagalmā (Ozolciema iela 22 k..

Video eksperiments: vai Latvija ir godīgu cilvēku zeme?

15.05.2018
Vēloties pārliecināties par Latvijas cilvēku godīgumu un sabiedrības uzticēšanās spēju, Sarunu festivāls LAMPA sadarbībā ar "Skrīveru mājas saldējumu" veica īpašu sociālu eksperimentu. Saulainā vasaras dienā Rīgas centra, Ziepniekkalna un Āgenskalna iedzīvotājiem bija iespēj..

Sarunu festivāls LAMPA atklāj Sarunu skolu

12.02.2018
Sarunu festivāls LAMPA, kā jau ierasts,  ir vieta, kur tiekas visdažādākie viedokļi, un ikviens ir aicināts izteikt savējo. Lai iesildītos šīs vasaras festivālam un pilnveidotu savas sarunāšanās prasmes, ar pirmo nodarbību 21. februārī Latvijas Nacionālajā mākslas muzej..

Demokrātijas festivālu platforma – no Cēsīm Latvijā līdz..

01.02.2018
Astoņi demokrātijas festivāli no Baltijas un Ziemeļvalstīm apvienojušies Demokrātijas festivālu platformā, lai dalītos uzkrātajā pieredzē un kopīgiem spēkiem veicinātu līdzdalības demokrātiju savās valstīs un citviet pasaulē.  Kaut gan festivālu nosaukumi un to darbības..

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri