Jaunumi

LAMPAS aptauja: krīzes laiks licis vairāk novērtēt sarun..

18.06.2020
Krīzes ir ne tikai izaicinājums sabiedrībai kopumā un katram indivīdam atsevišķi, bet arī iespēja mainīt ierasto dzīvesveidu un paplašināt izpratni par svarīgo. Kā liecina Sarunu festivāla LAMPA un pētījumu aģentūras “Norstat” rīkotās aptaujas* rezultāti, Covid-19 izraisītā..

Rīgas Katoļu ģimnāzijas skolēni sadarbībā ar LAMPU uzsāk..

11.05.2020
Ārkārtējās situācijas laikā jauniešiem nereti trūkst saskarsmes un iespēju pārrunāt aktuālas tēmas ar vienaudžiem. Tāpēc Rīgas Katoļu ģimnāzijas skolēni sadarbībā ar Sarunu festivālu LAMPA uzsākuši digitālu projektu “Izaugsmes darbnīca”, lai veicinātu jauniešu sabiedrisko ak..

Sarunāšanās nav aizliegta: līdzdalība un demokrātiskās v..

08.05.2020
Ieva Morica, Sarunu festivāla LAMPA direktore Šonedēļ svinam demokrātiju Latvijā. 1. maijā apritēja 100 gadu kopš Satversmes sapulces sasaukšanas, kas lika pamatus mūsu parlamentārajai demokrātijai. 4. maijā atzīmējām Latvijas neatkarības atjaunošanas 30 gadus, bet 9. mai..

LAMPA šogad norisināsies digitālā formātā

28.04.2020
Lai gan vasaras tuvošanās iedvesmo cerēt, ka tikšanās ar draugiem un domubiedriem atkal būs iespējama klātienē, neparedzamā situācija liek pieņemt grūtus, bet atbildīgus lēmumus. Visticamāk, cilvēki jaunus iespaidus turpinās gūt, paliekot mājās, taču attālums nav šķērslis vē..

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri