Jaunumi

Sarunu skola LAMPA piedāvā nodarbības “apmeklēt” digitāl..

06.04.2020
Valstī izsludinātais ārkārtas stāvoklis un ar to saistītie piesardzības pasākumi ieviesuši izmaiņas teju katrā jomā, tomēr jēgpilnas sarunas turpina dzīvot. Tāpēc Sarunu skolas LAMPA pavasara semestris turpinās ar nodarbībām vebināru formātā, kas bez maksas būs pieejamas ikv..

Sarunu festivāls LAMPA tiek pārcelts uz 4.-5. septembri

13.03.2020
Dārgie draugi, ņemot vērā šībrīža ārkārtas situāciju, vēlamies jūs informēt, ka Sarunu festivāls LAMPA 2020 tiek pārcelts uz 4.-5. septembri. Vasara šķietami vēl ir tālu,  taču situācijas attīstība ir grūti prognozējama, tāpēc esam izvēlējušies pašlaik drošāko risinā..

LAMPAS jauniešu programma "Īssavienojums" 2020!

24.02.2020
Mācies skolā un vēlies aktualizēt kādu jauniešiem svarīgu tēmu? Gribētu līdzdarboties Sarunu festivāla LAMPA jauniešu programmas tapšanā un izveidot savu pasākumu? Aiziet! Ar British Council pārstāvniecības Latvijā atbalstu tapusī LAMPAS jauniešu programma “Īssavienojums”..

Iepazīstinām ar LAMPAS divu dienu programmas rīkotājiem

24.01.2020
Joprojām turpinās individuālo pasākumu pieteikšana Sarunu festivālam LAMPA 2020, kas notiks 19. un 20. jūnijā Cēsu pils parkā. Bet tie, kuriem ir gana jaudas spīdēt abās festivāla dienās, jau zināmi! Valsts pārvaldi un aizsardzību, izglītību, ilgtspējīgu dzīvesveidu, ie..

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri