Jaunumi

LAMPA meklē 90 brīvprātīgos palīgus

15.03.2019
Labāk vienreiz ieraudzīt (lasi – pieredzēt) nekā 100 reižu dzirdēt! Esam pārliecināti par šo seno tautas gudrību un aicinām Tevi kļūt par Sarunu festivāla LAMPA brīvprātīgo palīgu! Meklējam 90 aizrautīgus cilvēkus –festivāla brīvprātīgos palīgus, kuri palīdzētu LAMPAI būt..

Sākusies pieteikšanās jauniešu programmai “Īssavienojums..

01.03.2019
Hei, jaunieti, vai arī Tu esi vēlējies drosmīgi mainīt pasauli vai vismaz savu tuvāko un tālāko apkārtni, taču nezini, no kuras puses sākt? Sāc LAMPĀ! Ar British Council pārstāvniecības Latvijā atbalstu un Young Media Sharks līdzdalību tapusī LAMPAS jauniešu programma “Īs..

LAMPA aicina pieteikties ēdinātājus!

31.01.2019
Ja vēlies kļūt par vienu no LAMPAS ēdinātājiem un festivāla apmeklētājiem sniegt patiešām garšīgu, pieejamu, dažādu (arī veģetāriešiem un vegāniem draudzīgu) ēdienu vai dzērienu piedāvājumu, un esi gatavs videi draudzīgiem risinājumiem ēdiena pasniegšanā – piesakies! Saru..

Iepazīstinām ar LAMPAS divu dienu programmas rīkotājiem

21.01.2019
Kamēr vēl pilnā sparā turpinās individuālu pasākumu pieteikšana, spuldzi zem pūra neturēsim. Iepazīstinām ar tiem, kas šī gada Sarunu festivālā LAMPA mirdzēs divu dienu garumā. Valsts sektoru ar savām teltīm un košu pasākumu, diskusiju un aktivitāšu kopumu pārstāvēs Valst..

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri