Назад

5 сентября 12:30-13:30

Diskusija "Kā runāt par vēsturi, no kuras mums kauns? Muzeju izglītības izlaušanās mokas"

Izlaušanās istabas, koprades telpas, interaktīvas ekspozīcijas un izstādes, virtuālā realitāte — labākie muzeji Latvijā iet kopsolī ar laiku, iemēģinot roku arvien jaunu tehniku un metožu pielietojumā. “Latvijas skolas somas” projekts ir devis papildus grūdienu muzejiem neformālās izglītības tirgū virzīt jaunus pakalpojumus un produktus. Arī par autoritārās pagātnes tēmu. Kā ar to veicies un vai subsidētais skolu grupu pieplūdums turpināsies arī pēc projekta noslēguma? Kādam jābūt muzeju izglītības piedāvājumam, lai tas būtu interesants skolu audzēkņiem, viņu vecākiem un pedagogiem?

Šī ekspertu diskusija turpina Žaņa Lipkes memoriāla ierosinātās sarunas par drosmi Lipkes 120 gadu jubilejas programmas ietvaros.

 

Foto: Rolands Krutovs

Организаторы:
Ведущий :
На данном сайте собраны материалы дискуссий Фестиваля общения LAMPA. Организаторы Фестиваля общения LAMPA не несут ответственность за содержание мнений участников, а также их не редактируют за исключением случаев, когда содержание очевидным образом противоречит нормативным актам Латвийской республики.
Share:

Организаторы

Патроны

Большие друзья

Друзья

Партнёры

Информационные партнёры