Назад

4 сентября 13:00-14:00

Diskusiju panelis "Jaunieši un klimata skumjas: Kā atvēsināt prātu un dzīvot tālāk?"

Splendid Palace studija

Адрес: Lielā zāle, Splendid Palace, Elizabetes iela 61, Rīga

Регистрация: Без предварительной регистрации в порядке живой очереди.

Что нужно соблюдать при посещении мероприятия?

  • Перед посещением призываем установить на свои мобильные телефоны аппликацию ApturiCovid, таким образом позаботившись как и о своём здоровье, так и o здоровье окружающих.
  • Занимать места в зале в соответствии с указаниями. Рядом могут сидеть только члены одного домохозяйства, но не более двух человек.
  • Убедительно просим не посещать мероприятия, если у вас симптомы заболевания дыхательных путей или нужно соблюдать самоизоляцию.

Par to, vai klimata pārmaiņas notiek, diskusijas vairs nerodas — mēs zinām, ka pēdējos gados klimata pārmaiņas ir straujākās pēdējo 2000 gadu laikā. Izmaiņas ir un būs ne tikai dabā un ekosistēmās, tās piedzīvosim arī mēs paši ikdienā. Līdz ar to ir novērojami dažādi psiholoģiskie aspekti: skumjas, satraukums, neziņa, trauksme par nākotni. Šīs izjūtas īpaši piemeklē jauniešus. Lielā neziņa par nākotni liek šaubīties par daudzām izvēlēm šodien, piemēram, vai varam atļauties radīt bērnus? Ko klimata pārmaiņas atņems, kā ietekmēs nākotni? Un galu galā — kā dzīvot dzīvojamu dzīvi klimata pārmaiņu ēnā? Par klimata pārmaiņām, to radītajām skumjām un citām emocijām, kā arī par to, kā dzīvot tālāk — šajā diskusijā.

Организаторы:
Ведущий :
Техническая поддержка
В случае возникновения технических проблем (прямой эфир, регистрация), свяжитесь с нашей командой технической поддержки – мы оперативно и с радостью поможем!
[email protected]
Поделиться ссылкой на событие:

Организаторы

Патроны

Большие друзья

Друзья

Партнёры

Информационные партнёры