Atpakaļ

4. septembrī 14:00-15:00

Politiķu zaļais grils "Vai solījumi sakrīt ar darbiem?"

Latvijas premjers pievienojās to ES valstu līderiem, kas 2019.gadā aicināja ES budžetā vairāk līdzekļu atvēlēt darbam ar klimata pārmaiņu novēršanu. Savukārt, Latvijas prezidents ir teicis, ka Latvijas mērķis ir ilgtspējīga un moderna ziemeļvalsts. Bet kā šie vārdi saskan ar darbiem? 

Diskusija ar visu Saeimā ievēlēto partiju pārstāvjiem par partiju solījumiem un darbiem vides aizsardzības, klimata pārmaiņu un citu tā saukto “zaļo jautājumu” jomā. Diskusijas pamatā būs Saeimas balsojumu un partiju programmu analīze, kā arī ieskats partiju darbā ar iniciatīvām atbalstot vai pretojoties zaļo jautājumu virzīšanai. Tāpat tiks skatīts partiju darbs ar Latvijas nacionālajām pozīcijām par atsevišķiem “zaļajiem jautājumiem”, kas tiek virzīti ES līmenī.  

Rīko:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri