Назад

3 сентября 19:00-20:45

Diskusija "Izaicinājumi un ieguvumi kopā būšanā"

Savstarpējas attiecības un kopdzīve ir rūpīgs darbs, kam jāvelta laiks un resursi. Neatkarīgi no tā, vai tās ir romantiskas attiecības, attiecības ar ģimeni vai apkārtējiem, pasaulē nav nekā spēcīgāka un iedvesmojošāka par kopābūšanu. Taču arī tur — kā ikvienā dzīves jomā — ir vairums izaicinājumu un šķēršļu, kas palīdz mums augt un attīstīties.

Dialogā ar kopābūšanas lietpratējiem meklēsim atbildes uz jautājumu par to, kādu lomu kopābūšana attiecības spēlē mūsu ikdienā un kā noturēt balansu starp personīgajiem mērķiem un kopīgajiem mērķiem attiecībās. 

No kā mēs atsakāmies, kad nododamies viens otram un kas ir tas, ko iegūstam pretī? Kā un kurās situācijās attiecības un kopābūšana mums palīdz? Kas rada diskomfortu jeb neērtības attiecībās un kā ar to vislabāk tikt galā? Trīs spēcīgi runātāji ar dažādu pieredzi uzņēmējdarbībā, ceļošanā, izglītības jomā u.c., dalīsies savās atziņās par attiecībām un to nozīmi pašizaugsmē un mērķu sasniegšanā.

Организаторы:
На данном сайте собраны материалы дискуссий Фестиваля общения LAMPA. Организаторы Фестиваля общения LAMPA не несут ответственность за содержание мнений участников, а также их не редактируют за исключением случаев, когда содержание очевидным образом противоречит нормативным актам Латвийской республики.
Share:

Организаторы

Патроны

Большие друзья

Друзья

Партнёры

Информационные партнёры