Назад

4 сентября 15:00-16:00

Saruna ""Svešu bērnu nav!" Tēvi starp ģimenēm."

Klātesoša, bet maz apzināta tēma. Latvijā ģimenes veidojas, izirst un pārveidojas. Kas vīriešiem ir mīlestība un vai viņi to bērniem spēj sniegt bez nosacījumiem? Kas vīrietim ir jāzina par partneres bērniem, pirms uzsākt attiecības? Kā saglabāt attiecības ar saviem bērniem, ja pēc šķiršanās bērnus sāk audzināt cits vīrietis?

Ierasti bērni paliek dzīvot pie mammas, aizvien biežāk bērnus turpina audzināt abi vecāki. Cik mainīgi un atšķirīgi ir ģimenes modeļi, kurus aiz fasādes neredzam? Tēvi sāk audzināt bērnus jaunās attiecībās, tēvi zaudē kontaktu ar saviem bērniem. Ģimenes šūniņas, situācijas un attiecību modeļi, kas veidojas mūsdienu Latvijā ir izpētes un diskusijas tēma pati par sevi. 

Sarunā pievērsīsimies izaicinājumiem, emocijām, situācijām, kurās nonāk tēvi, kad sākas un attīstās jaunas attiecības. Varoņi vai savādnieki — kā jūtas vīrieši, kuri audzina partneres bērnus?

Организаторы:
В сотрудничестве с:
Ведущий :
На данном сайте собраны материалы дискуссий Фестиваля общения LAMPA. Организаторы Фестиваля общения LAMPA не несут ответственность за содержание мнений участников, а также их не редактируют за исключением случаев, когда содержание очевидным образом противоречит нормативным актам Латвийской республики.
Share:

Организаторы

Патроны

Большие друзья

Друзья

Партнёры

Информационные партнёры