Назад

Mistrus Media

Filmu studija MISTRUS MEDIA tika izveidota 2000. gadā un kopš tās izveidošanas studijā ir tapušas vairāk kā divdesmit spēlfilmas, dokumentālās filmas un televīzijas raidījumi.
Mistrus Media darbi ir saņēmuši nacionālas un starptautiskas balvas un tie ir izrādīti kinoteātros un televīzijās visā pasaulē. Mistrus Media pēdējo gadu darbi ir:
Ginta Grūbes dokumentālā filma, kuru viņš kā scenārists un režisors veidoja kopā ar Jāku Kilmi “Spiegs, kurš mans tēvs”, kas savu starptautisko pirmizrādi piedzīvoja Šefīldas starptautiskajā filmu festivālā; minoritārā kopražojuma filma “Mijkrēslī” ( rež. Šarūns Barts), kas 2020. gadā tika demonstrēta Kannu kinofestivāla oficiālajā programmā, minoritārā kopražojuma filma “Dabīgā gaisma” ( rež. Deneš Naģis), kas 2021. gada Berlinālē saņēma balvu par labāko režiju – Sudraba lāci. Tāpat 2020. gadā Mistrus Media pirmizrādīja režisora Reiņa Kalviņa filmu “Maiņa”, kas saņēma Lielo Kristapu kā labākā debijas filma un minoritārā kopražojuma filmu “Cojs”, rež. Aleksejs Učiteļs.
2021. gadā tiks izrādīts Mistrus Media veidotais seriāls “Emīlija. Latvijas preses karaliene”, rež. Kristīne Želve, Andis Mizišs un Dāvis Sīmanis.
Mistrus Media
Назад
Организаторы
Патроны
Большие друзья
Друзья
Партнёры
Информационные партнёры