Назад

Katrīna Leitāne

Siguldas novada pašvaldības domes deputāte, jaunatnes lietu speciāliste

Siguldas novada pašvaldības domes deputāte, jaunatnes lietu speciāliste, Latvijas pārstāve Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejā Briselē.
Pēc vairākiem studiju un pirmās darba pieredzes gadiem Dānijā, Beļģijā un Skotijā, 2010.gadā Katrīna atgriezās Latvijā un pievērsās jaunatnes jautājumiem. Sāka kā brīvprātīgais jaunietis novada jauniešu centrā, pēc tam pati arī to vadījusi un šobrīd turpina attīstīt jaunatnes politikas jautājumus pašvaldībā kā domes deputāte, nacionālā mērogā kā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras konsultatīvās padomes locekle, Eiropas Jaunatnes dialoga Nacionālās darba grupas biedre un Eiropas Savienības līmenī kā eksperts Eiropas Komisijas darba grupā “ES rādītāji jaunatnes jomā” un Latvijas pārstāve Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejā.
Uzskata, ka svarīgākais ir saprast, ka “tur aiz žoga zāle nav zaļāka un debesis zilākas”, katrai valstij ir savas darbs veicams jaunatnes jomā, katrai ir savas “vājās” un “stiprās” puses, viņasprāt, mūsu stiprā puse ir mūsu cilvēki, kuri deg par šo jomu, ir jāsāk ar savu mazo vietu, savu ciemu, savu pilsētu vai novadu, tādējādi veidojot labāku šodienu jauniešiem mūsu Latvijā.

Mероприятия

Katrīna Leitāne
Назад
Организаторы
Патроны
Большие друзья
Друзья
Партнёры
Информационные партнёры