Dialogu apļi

LAMPAS Dialogu apļos ikviens var apgūt un praktizēt dialoga prasmes un tādējādi kļūt par labāku sarunu biedru. Tiek gaidīts ikviens – gan introvertie, gan ekstravertie, gan jaunieši, gan seniori, gan tiek, kam patīk runāties, gan tie, kas māk uzklausīt.

Dialogs ir demokrātiskas sarunu kultūras metode, kuras laikā cilvēks var labāk izprast apskatāmo jautājumu, citu cilvēku domas un savu nostāju. Dialoga mērķis nav pierādīt sava viedokļa pareizību vai panākt vienbalsību, taču labs dialogs ir veids, kā cilvēki var kopīgi nonākt pie jauniem risinājumiem un atziņām un saglabāt cilvēcisko saikni savā starpā. Dialogs dod iespēju sadzirdēt un saprast cilvēka pieredzes, kas formulējušas viņu viedokli, kā arī ieraudzīt pasauli plašāk. Jo labas sarunas iedvesmo, dziedē un galu galā veido demokrātisku valsti.

Dialogu apļu pamatā ir Somijā izstrādātā TimeOut dialoga metode: www.timeoutdialogue.fi.

Dialogu apļi Kuldīgā
Datums:
30.07.2022
Laiks:
14:00-15:30
Pilsēta:
Kuldīga
Vieta:
Mālu iela 30

‘Dzīve demokrātijā’, kā mēs to pieredzam savās dzīvēs, kopienās un valstī ar visām tās priekšrocībām un izaicinājumiem, ir sarunas tēma Sarunu skolas LAMPA Dialoga apļiem Demokrātijas festivālā Kuldīgā. Šī būs iespēja ne tikai domāt un reflektēt par demokrātijas būtību, bet arī apgūt un praktizēt dialoga prasmes, lai kļūtu par labāku sarunu biedru.

Dalība – bez maksas un bez iepriekšējās reģistrēšanās. 

Kontakti

Ieva Morica
Festivāla direktore

Partneri