Dialogu apļi

LAMPAS Dialogu apļos ikviens var apgūt un praktizēt dialoga prasmes un tādējādi kļūt par labāku sarunu biedru. Tiek gaidīts ikviens – gan introvertie, gan ekstravertie, gan jaunieši, gan seniori, gan tiek, kam patīk runāties, gan tie, kas māk uzklausīt.

Dialogs ir demokrātiskas sarunu kultūras metode, kuras laikā cilvēks var labāk izprast apskatāmo jautājumu, citu cilvēku domas un savu nostāju. Dialoga mērķis nav pierādīt sava viedokļa pareizību vai panākt vienbalsību, taču labs dialogs ir veids, kā cilvēki var kopīgi nonākt pie jauniem risinājumiem un atziņām un saglabāt cilvēcisko saikni savā starpā. Dialogs dod iespēju sadzirdēt un saprast cilvēka pieredzes, kas formulējušas viņu viedokli, kā arī ieraudzīt pasauli plašāk. Jo labas sarunas iedvesmo, dziedē un galu galā veido demokrātisku valsti.

Dialogu apļu pamatā ir Somijā izstrādātā TimeOut dialoga metode: www.timeoutdialogue.fi.

Dialogu apļi Daugavpilī
Datums:
25.05.2022
Laiks:
16:00-18:00
Pilsēta:
Daugavpils
Vieta:
Daugavpilī, laukumā pie Jauniešu iniciatīvu centra, Raiņa ielā 69

Sarunu skola LAMPA sadarbībā ar LAVKA 25. maijā aicina uz Dialogu apļiem Daugavpilī, lai kopīgi pārrunātu un, iespējams, arī atklātu Daugavpils apslēpto potenciālu.

Pasākuma ilgums: 2 stundas, no 16.00 līdz 18.00.

Dalība – bez maksas, bet ar iepriekšējo pieteikšanos.

Dialogu apļi Apē
Datums:
09.06.2022
Laiks:
14:00-16:00
Pilsēta:
Ape
Vieta:
Apes tautas namā, Skolas ielā 4, Apē

9. jūnijā LAMPAS komanda sadarbībā ar biedrību "Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs" organizē Dialogu apļus Apē, aicinot ikvienu apgūt dialoga vešanas prasmes un kopīgi pārrunātu, kāda ir dzīve starp robežām un pie robežām.

Pasākuma ilgums: 2 stundas, no 14.00 līdz 16.00.

Dalība – bez maksas, bet ar iepriekšējo pieteikšanos.

Kontakti

Ginta Avena
Festivāla projektu vadītāja

Partneri