Sarunu skola

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls Rīgā un reģionos, kuru laikā ikviens varēs gūt praktiskas iemaņas labākai saskarsmei ar līdzcilvēkiem.

Populisms, tukšas runas, narcisisms un pakāpšanās uz cita pleciem pēdējos gados ir kļuvušas par ierastām lietām. Mēs dzīvojam katrs savā sociālajā burbulī, tik dalītas informācijas un kategorisku viedokļu

pasaulē, ka bieži vien vairs neprotam sarunāties – cieņpilni, argumentēti, uzklausot vienam otru un pieņemot, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tas sakrīt ar mūsējo. Sarunu skola LAMPA būs tieši par to – par cieņpilnas sarunu kultūras stiprināšanu, par argumentētu diskusiju, pretēju viedokļu uzklausīšanu, iedziļināšanos, domāšanu un analizēšanu.

Nodarbību grafiks

“Kā dzīvot pilnasinīgi, nezinot, kas būs rīt?”
Datums:
10.06.2020
Laiks:
16.00 - 17.30
Pilsēta:
Vieta:
ZOOM Vebinārs
Lektors: Žanete Drone

“Kā dzīvot pilnasinīgi, nezinot, kas būs rīt?”

Ir priekšstats, ka cilvēki gaida brīdi, kad beigsies pandēmija un “dzīve ATGRIEZĪSIES normālās sliedēs...”, taču šis ir arī brīdis, kad mums ir jāuzdod jautājums, cik ilgtspējīga, cilvēkiem un planētai draudzīga ir mūsu radītā ekonomiskā un sabiedriskā sistēma.

Visā pasaulē šobrīd mēs redzam neskaitāmas iniciatīvas un kustības, kur cilvēki rīkojas no šķietami jaunas pieejas, apzinoties, ka visi esam vienoti, un ka nav iespējams būt laimīgam, ja blakus kāds cieš – vienalga vai tas būtu cilvēks, dzīvnieks vai koks. Taču vienlaikus redzam arī centienus saglabāt brūkošo sistēmu, kura nemaz nebija cilvēcei un planētai draudzīga. 

Seminārā kopā ar pieredzējušo integrālā koučinga meistari un līderības treneri Žaneti Droni runāsim par to, kā veicināt apzinātībā un cilvēciskā līdzcietībā balstītas sistēmu pārmaiņas, uzlūkojot neziņu nevis kā draudu, bet iespēju. Kā varam plānot nākotni, nevis balstoties pagātnes pieredzē, bet sajūtot iespējās, kas tikai rodas. 

Žanete ir meditācijas skolotāja apmācībā. Integrālā koučinga meistars un līderības attīstības konsultante biznesa skolā Nr. 1 pasaulē – INSEAD Francijā. Viņa izstrādā un vada koučinga un līderības attīstības programmas indivīdiem un grupām.

Nodarbība tapusi sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

Dalības nosacījumi

Sarunu skolas nodarbības var apmeklēt ikviens interesents, iepriekš piesakoties bezmaksas biļetei, tiklīdz ir atvērta pieteikšanās konkrētajai nodarbībai.

Kontakti

ILZE SAMĪTE
Sarunu skolas LAMPA vadītāja, Sarunu festivāla LAMPA bērnu un jauniešu programmas kuratore

Partneri