Sarunu skola

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls Rīgā un reģionos, kuru laikā ikviens varēs gūt praktiskas iemaņas labākai saskarsmei ar līdzcilvēkiem.

Populisms, tukšas runas, narcisisms un pakāpšanās uz cita pleciem pēdējos gados ir kļuvušas par ierastām lietām. Mēs dzīvojam katrs savā sociālajā burbulī, tik dalītas informācijas un kategorisku viedokļu pasaulē, ka bieži vien vairs neprotam sarunāties – cieņpilni, argumentēti, uzklausot vienam otru un pieņemot, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tas sakrīt ar mūsējo.

Sarunu skola LAMPA būs tieši par to – par cieņpilnas sarunu kultūras stiprināšanu, par argumentētu diskusiju, pretēju viedokļu uzklausīšanu, iedziļināšanos, domāšanu un analizēšanu.

Nodarbību grafiks

Efektīvas komunikācijas pamati
Datums:
19.04.2018
Laiks:
17:00 - 19:30
Pilsēta:
Rīga
Vieta:
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Konferenču zāle
Lektors: Pāvils Levuškāns

Komunikācija ir viens no pamatiem, uz kā balstās cilvēka dzīve mūsdienu pasaulē. Māksla skaidri izteikties, uztvert un saprast sarunu biedra viedokli, pārvērst pat visnesamierināmāko oponentu par domubiedru, kā arī vienlīdz efektīvi un cieņpilni sazināties ar tava viedokļa piekritējiem un noliedzējiem – tās visas ir nepieciešamas prasmes, dzīvojot mūsdienu demokrātiskajā sabiedrībā.

Turklāt, mūsdienu stresa un informācijas pārpilnajā laikā saskaroties ar iebildumiem, ir svarīgi pārvarēt klausītāja negatīvo noskaņojumu un virzīt diskusiju konstruktīvā gultnē. Visas šīs tēmas detalizēti izskatīsim un arī izmēģināsim praksē nodarbības laikā.

Nodarbību vada: Pāvils Levuškāns, integrālais koučs (International Coach Union), apzinātības prakses pasniedzējs un luteriskās baznīcas mācītājs. 

Par sevi Pāvils Levuškāns stāsta, ka pēdējos 12 gadus viņš palīdz cilvēkiem risināt viņu problēmas, atgūt iekšējo harmoniju un dzīves pilnību. Lai līdz tam nonāktu, bija jānoiet garš ceļš: no žurnālista un komunikācijas speciālista līdz mācītājam, teologam un garīgajam skolotājam. Bet visas šīs kompetences kalpo vienam mērķim: palīdzēt cilvēkiem risināt attiecību problēmas pašiem ar sevi, apkārtējiem ļaudīm un šo sarežģīto pasauli.

Nodarbībā notiks krievu valodā, bet esam parūpējušies par sinhrono tulkojumu latviešu valodā.

Dalības nosacījumi

Sarunu skolas nodarbības var apmeklēt ikviens interesents, iepriekš piesakoties bezmaksas biļetei, tiklīdz ir atvērta pieteikšanās konkrētajai nodarbībai.

Nodarbību materiāli

Nodarbība: (Sa)runa, runas prasme un demokrātija: kā viss sācies
Galerija
Nodarbība: Publiskās runas kvalitatīvās sastāvdaļas
Galerija
Nodarbība: Ievads argumentācijas un kritiskās domāšanas pamatprincipos
Galerija

Kontakti

ILZE SAMĪTE
Sarunu skolas LAMPA vadītāja

Partneri