Назад

5 сентября 17:00-18:00

Saruna "Cilvēcīgs mākslīgais intelekts"

Saruna par cilvēciskajām, ētiskajām, filosofiskajām un zinātniskajām izvēlēm, kuras  jāveic Eiropas pilsoņiem un demokrātiskajām sabiedrībām, lai tās nekļūtu pilnībā atkarīgas no ASV, Ķīnas vai citu konkurentu tehnoloģijām, kā arī spētu saglabāt un aizsargāt savas vērtības.

Kāda ir valstu, Eiropas Savienības un organizētās pilsoniskās sabiedrības loma šajās izvēlēs? Vai mēs varam atļaut visaptverošu sejas atpazīšanas un citu biometrisko datu izmantošanu? Vai drīkstam uzticēt robotiem lēmumu par nāvējoša bruņota spēka pielietošanu? Tāpat jāizdara izvēle, vai pievēsim acis uz indivīdu privātumu straujākas mākslīga intelekta attīstīšanas interesēs? Šie un citi jautājumi ir Eiropas Zaļā kursa un digitālās revolūcijas laikmeta karstāko diskusiju centrā, un par tiem spriedīs arī sarunas dalībnieki.

Организаторы:
В сотрудничестве с:
На данном сайте собраны материалы дискуссий Фестиваля общения LAMPA. Организаторы Фестиваля общения LAMPA не несут ответственность за содержание мнений участников, а также их не редактируют за исключением случаев, когда содержание очевидным образом противоречит нормативным актам Латвийской республики.
Share:

Организаторы

Патроны

Большие друзья

Друзья

Партнёры

Информационные партнёры