Назад

5 сентября 19:00-20:00

Ekoskolu jauniešu misija "Iniciatīva"

Klimata pārmaiņas ir aktualitāte, kas šodien skar katru no mums un progresē ļoti strauji. Visā pasaulē jaunieši ir aktivizējušies dažādos gājienos un protestos, lai pievērstu sabiedrības un lēmumpieņēmēju uzmanību šai problēmai. Vides izglītības fonda organizētais Ekoskolu ziemas forums ik gadu pulcē vairāk nekā 250 jauniešus, lai aktualizētu dažādus videi būtiskus jautājumus un veicinātu ilgtspējīgas izvēles un rīcības gan Ekoskolās, gan vietējās kopienās. Šogad jaunieši foruma ietvaros izplānoja idejas un tās īstenoja savā vietējā kopienā, ar mērķi veicināt pozitīvas pārmaiņas un paust savu līdzdalību un gatavību šo pārmaiņu īstenošanā.

Ar kādiem izaicinājumiem jaunieši saskaras? Kā tas ir — uzrunāt vietējo kopienu, aicinot savā ikdienā ieviest videi draudzīgākus paradumus un rīcības? Vai jaunieši tika sadzirdēti? Un kas notiks tālāk? Sarunā jaunieši dalīsies savā pieredzē un nākotnes plānos.

Организаторы:
В сотрудничестве с:
Ведущий :
На данном сайте собраны материалы дискуссий Фестиваля общения LAMPA. Организаторы Фестиваля общения LAMPA не несут ответственность за содержание мнений участников, а также их не редактируют за исключением случаев, когда содержание очевидным образом противоречит нормативным актам Латвийской республики.
Share:

Организаторы

Патроны

Большие друзья

Друзья

Партнёры

Информационные партнёры