Назад

4 сентября 14:00-15:00

Politiķu zaļais grils "Vai solījumi sakrīt ar darbiem?"

Latvijas premjers pievienojās to ES valstu līderiem, kas 2019.gadā aicināja ES budžetā vairāk līdzekļu atvēlēt darbam ar klimata pārmaiņu novēršanu. Savukārt, Latvijas prezidents ir teicis, ka Latvijas mērķis ir ilgtspējīga un moderna ziemeļvalsts. Bet kā šie vārdi saskan ar darbiem? 

Diskusija ar visu Saeimā ievēlēto partiju pārstāvjiem par partiju solījumiem un darbiem vides aizsardzības, klimata pārmaiņu un citu tā saukto “zaļo jautājumu” jomā. Diskusijas pamatā būs Saeimas balsojumu un partiju programmu analīze, kā arī ieskats partiju darbā ar iniciatīvām atbalstot vai pretojoties zaļo jautājumu virzīšanai. Tāpat tiks skatīts partiju darbs ar Latvijas nacionālajām pozīcijām par atsevišķiem “zaļajiem jautājumiem”, kas tiek virzīti ES līmenī.  

Организаторы:
Ведущий :
На данном сайте собраны материалы дискуссий Фестиваля общения LAMPA. Организаторы Фестиваля общения LAMPA не несут ответственность за содержание мнений участников, а также их не редактируют за исключением случаев, когда содержание очевидным образом противоречит нормативным актам Латвийской республики.
Share:

Организаторы

Патроны

Большие друзья

Друзья

Партнёры

Информационные партнёры