Назад

5 сентября 11:00-12:00

Diskusija "Cietumi 2.0: no ieslodzījuma uz korekciju"

Kāds ir mūsdienīgs cietums? Cietuma personāla darbs un tam nepieciešamās prasmes pašreiz piedzīvo nozīmīgas pārmaiņas, mainoties izpratnei par brīvības atņemšanas sodu no ieslodzījuma uz korekciju. Ko īsti nozīmē darbs cietumā un kāda ir tā loma ceļā uz drošāku sabiedrību? Ko vēlas sabiedrība — uz laiku paslēpt noziedznieku cietumā vai viņu izmainīt? Kā cilvēkā ieraudzīt, ka soda izpildes mērķis ir sasniegts? Diskusijas fokusā —  notiesāto personu izolācija ar jēgu: uzticama atkārtotu noziegumu prognozēšana un labākās izvēles to novēršanai. Dažādu profesiju pārstāvji un nozaru eksperti, kuru ikdiena aizrit darbā ar likumpārkāpējiem, sarunas laikā dalīsies savā pieredzē un diskutēs par aktualitātēm Latvijas ieslodzījuma vietu personāla izglītošanas procesā.

Ieslodzījumu vietu pārvalde un Valsts probācijas dienests ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu jau ceturto gadu īsteno projektus, kas stiprina un modernizē Latvijas korekcijas dienestu sistēmu. Ceļā uz drošāku sabiedrību projekti ne tikai ceļ cietumu un probācijas darbinieku profesionālo kapacitāti, bet arī, iesaistot sabiedrību, būvē unikālu brīvprātīgā darba sistēmu cietumu un probācijas klientu atbalstam.

Организаторы:
В сотрудничестве с:
Ведущий :
На данном сайте собраны материалы дискуссий Фестиваля общения LAMPA. Организаторы Фестиваля общения LAMPA не несут ответственность за содержание мнений участников, а также их не редактируют за исключением случаев, когда содержание очевидным образом противоречит нормативным актам Латвийской республики.
Share:

Организаторы

Патроны

Большие друзья

Друзья

Партнёры

Информационные партнёры