Назад

Maiznīca Priekule

Priekules maizes ceptuve uzsāka darbu 1950. gadā. Mūsu maizes ceptuves lepnums ir malkas krāsns, ar kurām garantējam pircējiem īstu, pēc senām receptēm ceptu maizi.
Ražošanas procesa pamatā ir roku darbs. Tieši tas, ka katrs kukulītis ir ar rokām apglaudīts, apmīļots un tiek cepts malkas krāsnī ir mūsu uzņēmuma kvalitātes rādītājs.
Pircēji visvairāk iecienījuši mūsu “Druvienas” rupjmaizi, kuru ražojam jau gandrīz 20 gadus. Vasarā īpaši pieprasīti ir mūsu ķiploku salmiņi „Zacīte”, kurus var iegādāties arī Rīgā Rimi veikalos.
Ar savu produkciju apgādājam ne tikai Liepājas novadu un Liepāju, bet to var iegādāties arī pārējā Kurzemes reģionā tādos veikalos kā TOP!, ELVI, RIMI, BETA, TEV... u.c. Rudzu un rudzu – kviešu maize sastāda lielāko procentuālo daļu no kopējā maizes apjoma. Mēs piedāvājam pircējiem dažāda veida rudzu maizes, saldskābmaizes, baltmaizes un graudu maizes. Kā arī plašu konditorejas izstrādājumu klāstu – tortes, kūkas, smalkmaizītes, cepumus, pīrāgus, plātsmaizes, kēksus u.c.

Mероприятия

Maiznīca Priekule
Назад
Организаторы
Патроны
Большие друзья
Друзья
Партнёры
Информационные партнёры