Назад

Diskusija "Iekļaujošs darba tirgus - kā cilvēkiem ar invaliditāti iespējams aizvien pilnīgāk iekļauties darba tirgū Latvijā un Ziemeļvalstīs"

Дата и время: 1 июля 14:00-15:00
Сцена: 28 Skatuve UZZIBSNĪ
Место проведения на карте: Майский парк
Язык мероприятия: английский (with sign language translation)
Līdzīgi kā daudzas Eiropas valstis, arī Latvija piedzīvo iedzīvotāju skaita sarukšanu. Vērā ņemams daudzums darbaspējas vecuma iedzīvotāju emigrē, kā rezultātā pie mums daudzās tautsaimniecības nozarēs trūkst darba roku. Aizvien būtiskāk ir rast veidus, kā darba tirgū efektīvi iesaistīt cilvēkus ar invaliditāti. Tas darāms gan pieminētās demogrāfiskās tendences dēļ, gan arī, lai atsauktos uz ANO Darba kārtības 2030 aicinājumu nepamest nevienu iedzīvotāju iepakaļ, bez atbalsta. Cilvēku ar invaliditāti iekļaušana darba tirgū ne vien sekmē ekonomikas izaugsmi, bet ir arī ceļš, kā īstenot ikviena cilvēka tiesības uz darbu. Paneļdiskusijā satiksies Latvijas un Ziemeļvalstu eksperti un pārrunās līdz šim jau paveikto un vēl darāmo patiesi iekļaujoša darba tirgus veidošanā un visu valstī pieejamo talantu un prasmju izmantošanā, tādējādi arī būtiski uzlabojot cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitāti. Diskusijas ieraksts angļu valodā ar surdo tulkojumu.
Техническая поддержка
В случае возникновения технических проблем (прямой эфир), свяжитесь с нашей командой технической поддержки – мы оперативно и с радостью поможем!
[email protected]

Подобные мероприятия

Организаторы
Патроны
Большие друзья
Друзья
Партнёры
Информационные партнёры