Atpakaļ

2. septembrī 15:30-16:30

Domtelpa "Videi draudzīgs transports"

Zaļās pārvietošanās eksperti paneļdiskusijā atklāj jaunāko informāciju par videi draudzīga transporta iespējām un dzelzceļa stacijām kā savienojuma vietām.

Cilvēki pārvietojoties kombinē dažādus transporta veidus (Centrālās statistikas pārvaldes 2019. gada pētījuma datu prezentācija “Latvijas iedzīvotāju mobilitāte”). Tāpēc jaunām idejām un pārvietošanās uzlabošanai tiek sniegta informācija par īstenotajiem un tuvākajā nākotnē plānotajiem pasākumiem  dažādu mobilitātes punktu attīstībā,  īpaši  dzelzceļa stacijās, kuras tiek attīstītas, izmantojot ES fondu līdzekļus.

Sabiedriskā transporta tīkla uzlabošanā liela loma ir videi draudzīgiem autobusiem un vilcieniem ar papildu ērtībām,  drošības uzlabošanai uz ceļiem un stratēģiskai maršrutu plānošanai. Paneļdiskusijas gaitā tiek runāts par to, kas vēl ir jāpaveic, aicinot sabiedrību būt kritiskajai masai, lai kopā veidotu videi draudzīgu pārvietošanās sistēmu, kurā valda savstarpēja cieņa.

Rīko:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Partneri

Informatīvie partneri