Atpakaļ

Rodžers Jānis Grigulis

AS "Pasažieru vilciens" valdes priekšsēdētājs

Rodžers Jānis Grigulis AS „Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētāja amatu ieņem no 2017. gada 16. oktobra.

Savas darba gaitas 1998. gadā uzsācis transporta nozarē kā vadības un mārketinga māceklis uzņēmumā "IdeaWorks" ASV – tostarp konsultējot Amerikas Nacionālo dzelzceļa pasažieru korporāciju Amtrak. Tajā pašā gadā kļuvis par arhitektūras pakalpojumu uzņēmuma „Bel Canto” īpašnieku un finanšu direktoru. Savukārt no 2005. gada bijis starptautiskās tirdzniecības uzņēmuma ar noieta tirgu Skandināvijā „Baltic Wood House” līdzīpašnieks, valdes loceklis un finanšu direktors. Pāris gadu vēlāk, realizējot savas prasmes loģistikas un starptautiskās tirdzniecības jomā NVS, ASV un Latīņamerikas valstīs, sācis darboties arī komercdarbības un vadībzinību konsultāciju uzņēmumā „Comperio” kā līdzīpašnieks, valdes loceklis, līdz pat 2016. gadam – kā konsultants. Viesnīcā „The Pfister Hotel” ASV iegūtās zināšanas un pieredzi viesmīlības nozarē izmantojis, 1999. gadā kļūstot par tūrisma un atpūtas centra „Plosti” īpašnieku un līdz pat 2015. gadam atbildot par investīciju piesaisti, finanšu pārvaldību, biznesa un mārketinga vadību. R.J. Grigulis 2016. gadā tika ievēlēts par VAS „Latvijas dzelzceļš” padomes locekli.

R.J. Grigulis ir ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu starptautisko ekonomisko attiecību specialitātē. Savas akadēmiskās zināšanas papildinājis apmācībā Sorbonas Universitātē tādās tēmās kā starptautiskie darījumi, mārketinga izpēte, patērētāju un konkurences likumi. Pārvalda 6 svešvalodas.

Kopš 1999. gada R.J. Grigulis ir nevalstiskās organizācijas „Kids First Fund” dibinātājs, valdes, kurā bez atlīdzības darbojas vairāki plašākā sabiedrībā atpazīstami entuziasti no Latvijas un Amerikas, loceklis un fonda deleģētais pārstāvis ANO. Fonds ir dibināts ar mērķi palīdzēt bērniem un citiem ģimenes locekļiem, kuri ir cietuši no seksuālas vardarbības.

Pasākumi

Rodžers Jānis Grigulis
Atpakaļ
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri