Atpakaļ

5. septembrī 18:30-19:30

Saruna "Kur, pie vella, sūtīt mācīties bērnus?"

Mēs visi apzināmies, ka mūsu bērniem nākotnē būs daudz lielāki darba tirgus izaicinājumi, nekā tie bija un ir mums šobrīd. Nākotnes profesijas nav zināmas, bet ir zināms, ka būs salīdzinoši bieža profesijas mainība. Citi apstākļi, citi noteikumi. Tāpēc vecākiem mūsdienās ir ārkārtīgi grūti izvēlēties skolu, jo esošie skolu vērtējumu kritēriji nākotnes potenciālam vienkārši neatbilst. Atzīmes, esošais skolu reitings nepasaka atbildi, vai šī skola maksimāli palīdzēs attīstīt bērnu un veicināt tā izaugsmi. Nākotnē konkurētspējīga bērna potenciāls neatbilst tikai atzīmēm. Šobrīd tās tikai pasaka, vai uz papīra skola izskatās labi. Vecāki vēlas, lai  bērni gūst vajadzīgo konkurētspējīgai nākotnei, nevis tagadnes birokrātijas papīriem.

Iespējamā misija ar sadarbības partneriem definēs un diskutēs par prototipu, ko būtu iespējams ieviest dzīvē un kas palīdzētu atbildēt uz jautājumu "Kur, pie vella, sūtīt mācīties bērnus?".

Rīko:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri