Atpakaļ

4. septembrī 15:00-16:00

Saruna ""Svešu bērnu nav!" Tēvi starp ģimenēm."

Klātesoša, bet maz apzināta tēma. Latvijā ģimenes veidojas, izirst un pārveidojas. Kas vīriešiem ir mīlestība un vai viņi to bērniem spēj sniegt bez nosacījumiem? Kas vīrietim ir jāzina par partneres bērniem, pirms uzsākt attiecības? Kā saglabāt attiecības ar saviem bērniem, ja pēc šķiršanās bērnus sāk audzināt cits vīrietis?

Ierasti bērni paliek dzīvot pie mammas, aizvien biežāk bērnus turpina audzināt abi vecāki. Cik mainīgi un atšķirīgi ir ģimenes modeļi, kurus aiz fasādes neredzam? Tēvi sāk audzināt bērnus jaunās attiecībās, tēvi zaudē kontaktu ar saviem bērniem. Ģimenes šūniņas, situācijas un attiecību modeļi, kas veidojas mūsdienu Latvijā ir izpētes un diskusijas tēma pati par sevi. 

Sarunā pievērsīsimies izaicinājumiem, emocijām, situācijām, kurās nonāk tēvi, kad sākas un attīstās jaunas attiecības. Varoņi vai savādnieki — kā jūtas vīrieši, kuri audzina partneres bērnus?

Rīko:
Sadarbībā ar:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri