Atpakaļ

5. septembrī 11:00-12:00

Paneļdiskusija par MATEMĀTIKU skolā un dzīvē "Neuztraucieties par savām grūtībām matemātikā, manējās ir daudz lielākas." (A. Einšteins)

Kas ir matemātika? Azarts un izdošanās aizrautība skolā vai bieds un nolemtība? Ko par to domā profesionāļi — pedagogi, mācību satura veidotāji, vecāki un sabiedrība? Diskutēsim par matemātikas apguvi šodien, par 220 pedagogu aptaujā iegūtajiem datiem un priekšlikumiem, par jauno mācību saturu un pieeju matemātikas mācīšanas procesā. Kāpēc matemātikas centralizētā eksāmena rezultāti ar katru gadu pasliktinās, ko vajadzētu darīt gan ikvienam skolā, gan kopā ar skolotājiem sadarbībā un arī valsts līmenī, sniedzot atbalstu skolēniem un pedagogiem? Kā domāt ideju līmenī par matemātiku? Paneļdiskusijā tiks uzklausīti dažādi profesionāļu viedokļi, un, galvenais, priekšlikumi, kādai konkrētai rīcībai sekot tālāk matemātikas jomas rezultatīvai uzlabošanai. Arī Tev ir sava versija, ideja, ieteikums — nāc, piedalies, padalies, nobalso par labāko priekšlikumu, problēmas risinājumu, iesaki un esi ar savu domu klātesošs!

Rīko:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri