Назад

2 сентября 11:00-12:00

Diskusija "Latvijas kopienas — ceļā uz viedumu!"

Darīt un augt kopā — šobrīd to mācās 32 kopienas no dažādām Latvijas vietām projekta “KOPA / kopienu pārdomāta attīstība” ietvaros! Aicinām uz tikšanos un sarunām ar šo kopienu līderiem — aktīviem lauku teritoriju pārstāvjiem, kuri rūpējas, lai kopienas sanāktu kopā un darbotos pie vietējās teritorijas uzlabošanas, pilnveidošanas, problēmu risināšanas un jauninājumu ieviešanas. 

KOPĀ mēs varam, KOPĀ mēs darām, un tādējādi soli pa solim pietuvojamies "viedo ciemu” konceptam. Viedo ciemu pamatā ir cilvēki — lauku apvidus kopienas, kuras domā "ārpus rāmjiem" un, izmantojot pieejamos resursus un savstarpēji sadarbojoties dažādos virzienos, kļūst pilsoniski aktīvas un novērš dažādas problēmas, uzlabo dzīves vidi. Lauku reģioni nākotnē transformēsies — tas nu ir skaidrs, tomēr, kā tas notiks, ir atkarīgs tikai no mums. Mēs esam par viedu un pārdomātu attīstību KOPĀ!

Организаторы:
Ведущий :
На данном сайте собраны материалы дискуссий Фестиваля общения LAMPA. Организаторы Фестиваля общения LAMPA не несут ответственность за содержание мнений участников, а также их не редактируют за исключением случаев, когда содержание очевидным образом противоречит нормативным актам Латвийской республики.
Share:

Организаторы

Патроны

Большие друзья

Друзья

Партнёры

Информационные партнёры