Jaunumi

Visi jaunumi

LAMPA 2024 AICINA PIETEIKTIES ĒDINĀTĀJUS UN DZĒRIENU TIRGOTĀJUS

Šovasar Cēsīs ieskandināsim Sarunu festivāla LAMPA jubilejas gadu! Ēdinātāji un dzērienu tirgotāji, vai esat gatavi desmito LAMPU padarīt ne tikai sarunām, bet arī garšām bagātu? Mums ir svarīga ne vien tēmu un viedokļu dažādība festivāla programmā, bet arī daudzveidība un izcila kvalitāte ēdienu un dzērienu klāstā, sniedzot gardas maltītes piedāvājumu ikvienai gaumei – tostarp veģetāriešiem un vegāniem.

Šogad LAMPA Cēsīs norisināsies 5.–6. jūlijā, bet jau tagad aicinām ēdinātājus un dzērienu tirgotājus kļūt par mūsu sadarbības partneriem un pieteikties, līdz 7. maijam aizpildot anketu. Pēc pieteikumu izvērtēšanas atbildi par dalību saņemsiet līdz 24. maijam. Pirms pieteikuma iesniegšanas lūdzam iepazīties ar dalības nosacījumiem.

LAMPA piedāvā:

  • vietu kādā no divām ēdināšanas zonām: Cēsu Pils parkā un Palasta ielā vai Cēsu Pils laukumā un Maija parkā;
  • pretimnākošu sadarbību – vienmēr esam atvērti sarunām!
  • kvalitatīvu tehnisko atbalstu festivāla norises laikā;
  • brīnišķīgu festivāla atmosfēru un 15 000 – 20 000 apmeklētāju divu dienu laikā.

Ko sagaidām no ēdinātājiem un dzērienu tirgotājiem?

  • Kvalitatīvu un garšīgu ēdienu un/vai dzērienu izvēli, iekļaujot vegāniskas un veģetāras opcijas, ja iespējams, arī bērniem draudzīgu piedāvājumu – gan porcijas izmēra, gan cenas ziņā.
  • Vismaz vienu piedāvājumu ēdienkartē, kura cena ir līdz 7,00 EUR, lai nodrošinātu pieejamību iespējami lielākam apmeklētāju skaitam.
  • Dalību depozīta trauku sistēmā visiem, kas tirgo izlejamos dzērienus, kafiju, kā arī dzērienus, kas oriģināli iepakoti stikla tarā.
  • Gatavību sadarboties “zaļās LAMPAS” principu ievērošanā (plastmasas trauku un galda piederumu aizstāšana ar dabai draudzīgākajām alternatīvām, atkritumu šķirošana, dalība depozīta trauku sistēmā informācijas nodrošināšana, statistikai un “zaļās pēdas” mērīšanai u.c.)
  • Godprātīgu pakalpojumu sniegšanu un iespēju norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar karti.

Izvērtējot pieteikumus, vērā ņemsim to, lai festivāla ēdienkarte būtu daudzveidīga un piemērota dažādu ēdienkaršu piekritējiem.

Jautājumu, komentāru vai neskaidrību gadījumā sazinieties ar festivāla ēdinātāju un dzērienu tirgotāju koordinatori Daci Raudzepu: [email protected]

ĒDINĀTĀJU UN DZĒRIENU TIRGOTĀJU DALĪBAS NOSACĪJUMI

Visi jaunumi