Jaunumi

Visi jaunumi

KĻŪSTI PAR LAMPA 2024 BRĪVPRĀTĪGO!

5. un 6. jūlijā Cēsīs notiks desmitais Sarunu festivāls LAMPA, aktualizējot sabiedrībai svarīgus jautājumus un veidojot cieņpilnu diskusiju. Festivāla organizatori aicina ikvienu interesentu pievienoties Sarunu festivāla LAMPA brīvprātīgo komandai, palīdzot LAMPAi mirdzēt vēl spožāk!

“Ik gadu brīvprātīgie kļūst par daļu no festivāla organizatoru saimes, rūpējoties par sekmīgu festivāla norisi, tāpēc brīvprātīgo dalībai ir neatsverams ieguldījums festivāla norisē. No brīvprātīgajiem tiek sagaidīta ne vien disciplinētība un atbildība, bet arī sajūta par to, ka dalība festivālā ir svētki, un svētki ir jāsvin! Tieši tādēļ brīvprātīgos festivālā var atpazīt pēc zilās cepurītes un smaida,” stāsta festivāla LAMPA brīvprātīgo koordinatore Inese Šubēvica un skaidro, ka dalība festivālā brīvprātīgajiem sniedz ne tikai vērtīgu pieredzi un zināšanas, bet arī iespēju iepazīties ar domubiedriem un vērtīgi pavadīt laiku, kļūstot par pilnvērtīgu festivāla komandas daļu.

Lai kļūtu par vienu no 100 brīvprātīgajiem, pretendentam jābūt vismaz 16 gadu vecam, atvērtam jaunām zināšanām un pieredzei, kā arī gatavam veltīt 20 stundas darbam festivālā 5. un 6. jūlijā. Lai sagatavotos festivālam, brīvprātīgajiem būs jāpiedalās apmācībās, kas notiks 4. jūnijā Rīgā un 18. jūnijā attālināti, kā arī dienu pirms festivāla, 4. jūlijā, jāpiedalās klātienes apmācībās Cēsīs.

Rūpējoties par ikvienu brīvprātīgo, LAMPAs organizatori operatīvi sniegs atbildes uz jautājumiem gan pirms pasākuma, gan tā norises laikā, tāpat brīvprātīgajiem tiks nodrošinātas naktsmītnes, transports no Rīgas uz Cēsīm un atpakaļ, ēdināšana festivāla laikā un pienākumu izpildei nepieciešamie resursi.

Uzzināt plašāku informāciju un saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem iespējams, rakstot [email protected], kā arī pievienojoties tiešsaistes sarunai LAMPAs Facebook lapā 25. aprīlī no plkst. 18.00 līdz 19.30, kur tiks plašāk pastāstīts par festivāla norisi, brīvprātīgo lomu un pienākumiem festivāla norises laikā.

Aizpildi anketu līdz 12. maijam  un kļūsti par daļu no LAMPAs komandas.

Sarunu festivāla LAMPA brīvprātīgo programma tapusi pateicoties ilggadējam AS “Latvijas Finieris” atbalstam.

Vairāk par pieteikšanos šeit: https://ej.uz/lampa_brīvprātīgie

Mēs ticam brīvprātīgo spēkam!

Visi jaunumi