Назад

2 сентября 15:00-16:30

Diskusija "Vide un ekonomiskā atveseļošanās: kāds sakars?"

Covid-19 sekas jūtamas visā pasaulē. Tagad ir brīdis, kurā visi skatās uz savu valstu līderiem un to, vai un kā vides nenoplicināšanas virziens tiks ņemts vērā nacionālos atveseļošanās plānos. Ir jūtams Eiropas spiediens uz dalībvalstīm atzīt un ņemt vērā dabas resursu stāvokli, ieviešot bioloģiskās daudzveidības un “no lauka līdz galdam” stratēģijas. Tomēr atsevišķas dalībvalstis veic plānotus pasākumus, kas vērstas pret šīm iniciatīvām. Aicinām uz diskusiju ar ekspertiem par to, ar ko mēs riskējam, neņemot vērā dabas vajadzības mūsu nākotnes plānošanā!

Diskusiju ciklā “Kāds Sakars?” ikviens tiek aicināts iesaistīties sarunās, kur galda vienā pusē sēž vides, otrā — sfēras, kas sākotnēji var nešķist saistīta ar vidi, pārstāvji. Mērķis ir savest kopā dažādu nozaru ekspertus, lai diskusijas par vidi raisītos ārpus “zaļā burbuļa”.

Diskusija notiek angļu valodā.

Организаторы:
Ведущий :
На данном сайте собраны материалы дискуссий Фестиваля общения LAMPA. Организаторы Фестиваля общения LAMPA не несут ответственность за содержание мнений участников, а также их не редактируют за исключением случаев, когда содержание очевидным образом противоречит нормативным актам Латвийской республики.
Share:

Организаторы

Патроны

Большие друзья

Друзья

Партнёры

Информационные партнёры