Назад

Diskusija "Gaujas Nacionālais parks un bioekonomikas attīstība. Iespējas un risinājumi."

Дата и время: 2 сентября 15:30-17:00
Место проведения на карте: Raunas iela 12, Cēsis

2020. gads vides politikai ir īpašs. Eiropas Savienība nākusi klajā ar Zaļo kursu un attiecīgajiem finanšu atbalsta instrumentiem, Bioloģiskās daudzveidības stratēģiju, Aprites ekonomikas un klimata krīzes risināšanas plānošanas dokumentiem. Nepieciešama strauja sabiedrības attieksmes maiņa, lai pārnestu šos mērķus bioekonomikas sektoros, gudrā un ilgtspējīgā saimniekošanā. Arī Latvijas sabiedrībā pieaug pieprasījums pēc tīras vides un veselīgas pārtikas. Latvijas starptautiskās konkurences priekšrocības un iespējas ir lieli primārie bioloģiskie resursi, salīdzinoši nenoplicinātas augsnes, bet bioloģiskie produkti ar zemu pievienoto vērtību.

Gaujas nacionālais parks ir bagāts ar dabas vērtībām un ar lielu simbolisku nozīmi. Tas aizņem vairāk nekā 90 000 ha. Tajā ietilpst 4 pilsētas, kā arī lauku teritorijas ar lielu bioekonomikas potenciālu. Ņemot vērā nenoplicinātās dabas vērtības, kas atrodamas Gaujas Nacionālā parka teritorijā, tā būtu ideāli piemērota no pesticīdiem brīvai saimniekošanai un zināšanās balstītas bioekonomikas un uzņēmējdarbības attīstībai.

Diskusijas dalībnieki meklēs atbildes, kā dažādas potenciālās Gaujas Nacionālā parka attīstības stratēģijas pārvērst reālās rīcībās gan cilvēku iesaistē, gan uzņēmumu sadarbībā, gan pārejā uz videi draudzīgākiem risinājumiem dažādās uzņēmējdarbības nozarēs.

 

Адрес: Kino zāle, Koncertzāle “Cēsis”, Raunas iela 12-1, Cēsis

Что нужно соблюдать при посещении мероприятия?

  • Перед посещением призываем установить на свои мобильные телефоны аппликацию ApturiCovid, таким образом позаботившись как и о своём здоровье, так и o здоровье окружающих.
  • Занимать места в зале в соответствии с указаниями. Рядом могут сидеть только члены одного домохозяйства, но не более двух человек.
  • Убедительно просим не посещать мероприятия, если у вас симптомы заболевания дыхательных путей или нужно соблюдать самоизоляцию.
Техническая поддержка
В случае возникновения технических проблем (прямой эфир), свяжитесь с нашей командой технической поддержки – мы оперативно и с радостью поможем!
[email protected]

Подобные мероприятия

Организаторы
Патроны
Большие друзья
Друзья
Партнёры
Информационные партнёры