Pāriet uz saturu

Vēlēšanu CEPIENS

Datums: 2018. gada 30. jūnijs
Norises vieta: DOTS skatuve

Beidziet cepties, Cepiens būs arī šogad!

Sarunu festivāla LAMPA kulminācijas pasākums un tradīcija atgriežas Cēsu pils parkā.

Sestdienas vakarā uz skatuves DOTS kāps bariņš pašmāju komiķu, kuru asie prāti un mēles jau ceturto reizi pievērsīsies politikas procesiem Latvijā. 

Ja līdz šim uz Cepiena iesma tika vērts pa dažiem politiķiem sarkasma mērcē, šogad galdā pamatīgāks “kumoss” - Saeimas vēlēšanas. 

Kārtīgs vēlēšanu process neiztiek bez naudīgiem sponsoriem, stulbām reklāmām, apmulsušiem vēlētājiem, visur esošas preses un zelta vērtē turētām vēlētāju balsīm. Tas viss, pārsteiguma viesi un pats galvenais - patiess un trāpīgs humors - Vēlēšanu Cepienā!

Vēlēšanu CEPIENS LV Pasākumam nav video ieraksta
2018. gada 30. jūnijs DOTS skatuve

Vēlēšanu CEPIENS

Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA pasākumu materiāli. Festivāla rīkotāji neuzņemas atbildību par pasākumu dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.