Atpakaļ

Saruna "Naudas jauda – vai, gudri ieguldot kabatas naudu, var nopelnīt miljonu?"

Datums: 2023. gada 10. jūnijā
Norises vieta: Swedbank Ilgtspējas skatuve
Mēs visi vēlamies iegūt lielāku finansiālo drošību un ieguldījumi pilnīgi noteikti ir ceļš uz finanšu neatkarību. Turklāt, jauniešiem šajā ceļojumā ir būtiska priekšrocība – ilgs ieguldīšanas periods, kurā strādāt salikto procentu likumam. Kā neapjukt Tik Tok padomos un ar ko sākt? Kur smelties iedvesmu, zināšanas un padomus? Vai labāk būtu pirkt pa vienai Teslas akcijai gadā vai veikt ieguldījumus fondos, kur kopā atlasīti daudz dažādu uzņēmumu akciju un obligāciju? Kā savu ceļojumu ieguldījumu pasaulē sākuši paneļa dalībnieki un kādi bijuši interesantākie pagriezieni šajā ceļojumā viņiem?

Stundas laikā noskaidrojām atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem, lai daļa no Tavas kabatas naudas vai vasaras darba algas varētu kļūt par pirmo soli aizraujošajā investīciju pasaulē.
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA pasākumu materiāli. Festivāla rīkotāji neuzņemas atbildību par pasākumu dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Citi pasākumu ieraksti

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri