Atpakaļ

Diskusija "Krievijas karš Ukrainā - sekas Baltijas jūras reģiona drošībai"

Datums: 1970. gada 1. db.month_01
Norises vieta: Skatuve UZZIBSNĪ
Pasākuma valoda: angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā
Pēc 2022.gada 24. februāra vairs nekas nebūs kā agrāk. Putina Krievijas iebrukums Ukrainā ir krasi pasliktinājis, iedragājis mūsu drošības situāciju. Rietumu pasaule beidzot sapratusi to, par ko jau ilgstoši brīdinājušas Baltijas valstis un Polija – Krievija ir agresors. NATO plāno pastiprināt Alianses austrumu flangu, tostarp Baltijas valstīs. Vācija strauji atteikusies no tās līdzšinējās “Krievijas politikas” un būtiski stiprina savas aizsardzības spējas. Neitrālās Somija un Zviedrija lemj par dalību NATO. Karš Ukrainā būtiski palielinājis Polijas lomu reģionā.

Konrāda Adenauera fonds aicināja uz diskusiju drošības politikas ekspertus un pētniekus no Latvijas, Somijas, Polijas un Vācijas, lai spriestu par izmaiņām drošības situācijā Baltijas jūras reģionā.

Pasākums angļu valodā, klātienē tika nodrošināts tulkojums latviešu valodā.
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA pasākumu materiāli. Festivāla rīkotāji neuzņemas atbildību par pasākumu dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Citi pasākumu ieraksti

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri