Atpakaļ

2. septembrī 11:00-12:00

Diskusija "Latvijas kopienas — ceļā uz viedumu!"

Darīt un augt kopā — šobrīd to mācās 32 kopienas no dažādām Latvijas vietām projekta “KOPA / kopienu pārdomāta attīstība” ietvaros! Aicinām uz tikšanos un sarunām ar šo kopienu līderiem — aktīviem lauku teritoriju pārstāvjiem, kuri rūpējas, lai kopienas sanāktu kopā un darbotos pie vietējās teritorijas uzlabošanas, pilnveidošanas, problēmu risināšanas un jauninājumu ieviešanas. 

KOPĀ mēs varam, KOPĀ mēs darām, un tādējādi soli pa solim pietuvojamies "viedo ciemu” konceptam. Viedo ciemu pamatā ir cilvēki — lauku apvidus kopienas, kuras domā "ārpus rāmjiem" un, izmantojot pieejamos resursus un savstarpēji sadarbojoties dažādos virzienos, kļūst pilsoniski aktīvas un novērš dažādas problēmas, uzlabo dzīves vidi. Lauku reģioni nākotnē transformēsies — tas nu ir skaidrs, tomēr, kā tas notiks, ir atkarīgs tikai no mums. Mēs esam par viedu un pārdomātu attīstību KOPĀ!

Rīko:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri