Atpakaļ

5. septembrī 17:00-18:30

Paneļdiskusija “Bērnu sportiskā izaugsme - ilgtspējīga talantu attīstība un bērnu kā personību veidošana”

Cik bērna ambīcijas un pašizaugsme sportā ir atkarīga no paša bērnu, un cik no vides, vecākiem, treneriem un sabiedrības kopumā?

Sabiedrībā attiecībā uz šo tēmu valda dažādi uzskati, reizēm pat izteikti pretēji. Šīs diskusijas mērķis ir apspriest un analizēt aktuālo tēmu no dažādu cilvēku pozīcijām un aspektiem. Cik lielu pašizaugsmi mēs no saviem bērniem varam sagaidīt ar vai bez būtiskas vecāku līdzdalības un kādi apstākļi to ietekmē? Cik liela bērnu fiziskā un emocionālā noslodze tiek uzskatīta par normu un vai vispār iedomātās robežlīnijas nav tikai sabiedrības ambīciju trūkums? Šos un daudzus citus brīžiem pretrunīgos jautājumus savā starpā apspriedīs diskusijas dalībnieki no dažādām, bet ar bērnu sportiskās un personiskās izaugsmes saistītām sfērām.

Rīko:
Sadarbībā ar:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri