Atpakaļ

4. septembrī 17:00-18:30

Diskusija "Iesper man!"

Pārmaiņas ir mūsdienu dzīves sastāvdaļa, ar tām saskaras ikviens, taču tajā pašā laikā tik daudzi no mums nobīstas pārmaiņu priekšā un nerealizē savas vēlmes. Šobrīd pasaule ir atvērtāka kā vēl nekad, tāpēc rosinot diskusiju par profesionālajām pārmaiņām katra cilvēka dzīvē, vēlamies iedrošināt uzdrīkstēties, meklēt atbalstu un rīkoties.
Pastāv dažādi veidi un metodes, kas var atbalstīt pārmaiņu procesā. Viedokļu dažādībai tiks apskatītas dažādas pieredzes, kur koučings un koučinga metodes ir viena no iespējām.

Diskusijā tiks meklētas atbildes uz jautājumiem: Kā pieņemt lēmumu? Kas palīdz saprast, ko vēlas darīt? Ar kādām metodēm atklāt savu aizraušanos? Vai vienmēr vajag krasi mainīt profesiju un kā saskatīt iespējas esošajā situācijā? Kā un vai var sagatavoties pārmaiņām?

Rīko:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri