Atpakaļ

2. septembrī 20:00-21:00

Diskusija "Vai laikmetīgā māksla var sekmēt pilsonisko līdzdalību?"

Saruna — diskusija, kurā piedalīsies mākslinieks Ivars Drulle, kuratore Elīna Kalniņa, vēstures ekspozīcijas "Sirdsapziņas ugunskurs" vadītāja, Krista Burāne, pilsoniski aktīva kino un teātra režisore un politiķe Inese Voika, aktualizēs jautājumu, vai ar laikmetīgās mākslas un kultūras vēstures zināšanu palīdzību var iedvesmot bērnus un jauniešus iesaistīties pilsoniskās sabiedrības veidošanā, lēmumu pieņemšanā un radošā līdzdalībā. Sarunas gaitā tiks atsegtas un analizētas dažādas metodes, kā, izmantojot laikmetīgo mākslu un dažādas starpisdisciplināras mākslas aktivitātes, iespējams stimulēt un sekmēt bērnu un jauniešu izpratni par demokrātijas procesa darbības mehānismiem, kā arī veicināt līdziesaisti.

Attēls: Lietuviešu mākslinieces Egles Budvītītes performance “Horeogrāfija skrienošiem vīriešiem”. Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs, 2015

Rīko:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri