Jaunumi

Visi jaunumi

Sarunu skola LAMPA uzsāk jaunu semestri

Cieņpilnas sarunu kultūras stiprināšana, argumentētas diskusijas, pretēju viedokļu uzklausīšana, iedziļināšanās un analizēšana – arī šoruden Sarunu skolas LAMPA ietvaros ikvienam tiks sniegta iespēja apgūt efektīvas komunikācijas pamatus. Šosemestr četras nodarbības būs iespējams apmeklēt Rīgā, bet vēl sešas – lielākajās Latvijas pilsētās – Liepājā, Kuldīgā, Cēsīs, Daugavpilī, Valmierā un Preiļos. Pirmā nodarbība jau 3. septembrī Rīgā, dalība – bez maksas.

Līdz ar jaunā mācību gada sākumu, arī Sarunu skola LAMPA 3. septembrī aicina uz otrā semestra pirmo nodarbību. Nodarbību “Efektīva komunikācija jeb Gribēju kā labāk, sanāca kā vienmēr” vadīs komunikācijas pasniedzējs un Radio Skonto Rīta programmas vadītājs Valdis Melderis, daloties arī personīgos piemēros no privātās un profesionālās dzīves. Nodarbība notiks plkst. 17.00 Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā. Dalība – bez maksas, uzrādot biļeti (drukātā veidā vai viedtālrunī), kas iegūta šeit: XXXX. Ierašanās norises vietā no plkst. 16:30.

“Tas būs izglītojoši izklaidējošs humoršovs par to, kā ar cilvēcīgu komunikāciju no sadarbības nonākt līdz attiecībām un tās nesabojāt. Prezentācija ar stāstiem no personīgās un profesionālās pieredzes par to, kāpēc zinām, kā vajag, bet atkal un atkal pieļaujam vienas un tās pašas kļūdas,” par nodarbības ideju stāsta Valdis Melderis, notikumu vadītājs, komunikācijas pasniedzējs, Radio Skonto Rīta programmas vadītājs un viens no STV raidījuma “Starp mums runājot” vadītājiem.

Septembrī visi, kam sarunāšanās ir kas vairāk par faktu apmaiņu, aicināti arī uz nodarbībām Liepājā un Kuldīgā. 18. septembrī koncertzālē “Lielais Dzintars” mediatore, apzinātas komunikācijas trenere Ilze Dzenovska vadīs nodarbību “Ceļvedis grūtām sarunām”, savukārt 27. septembrī Kuldīgas mākslas namā ikvienam interesentam būs iespēja apgūt publiskās runas kvalitatīvās sastāvdaļas režisora Pētera Krilova vadībā.

Sarunu skolas LAMPA ietvaros šosemestr norisināsies desmit praktiskas nodarbības, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā – pavasara un rudens sezonās. Sarunu skolas nodarbību mērķis ir izkopt demokrātiskās sarunāšanās kultūru Latvijā. Mācoties sarunāties cieņpilni, argumentēti, uzklausot vienam otru un pieņemot, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tas sakrīt ar mūsējo, ikviens interesents nodarbību laikā varēs gūt praktiskas iemaņas veiksmīgākai saskarsmei ar līdzcilvēkiem. Sarunu skolu LAMPA atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, British Council pārstāvniecība Latvijā, Kurzemes plānošanas reģions (Valsts kultūrkapitāla fonda un Latvijas Valsts Mežu mērķprogrammas ietvaros), kā arī reģionālie sadarbības partneri.

Visi jaunumi