Jaunumi

Visi jaunumi

LAMPA aicina kļūt par brīvprātīgajiem

Septītais Sarunu festivāls LAMPA, kas šovasar norisināsies 20. un 21. augustā tiešsaistē un Cēsu pilsētvidē, aicina pieteikties brīvprātīgos palīgus. Par brīvprātīgo var kļūt ikviens interesents, kuram ir vismaz 16 gadu, tomēr LAMPAS komanda īpaši priecāsies par iesaistīties gataviem Cēsu un apkaimes iedzīvotājiem.

LAMPAS brīvprātīgie ir neaizstājami palīgi festivāla pasākumu rīkotājiem, dalībniekiem, apmeklētājiem un producēšanas komandai. Pienākumi ir visdažādākie – darbs festivāla informācijas punktā, pasākumu norises uzraudzība, skatuves iekārtošana, apmeklētāju viedokļu apkopošana par festivālu un rūpes par daudziem sīkumiem, bez kā festivāls nevarētu notikt.

“Iespēja būt LAMPAS brīvprātīgajam sniedz ne tikai gandarījumu par paveikto, lielisku pieredzi pasākumu organizēšanā un jaunas satikšanās, tā ir arī iespēja būt daļai no LAMPAS kopienas, ko ik gadu veido simtiem organizāciju un tūkstošiem cilvēku. Turklāt augusta pirmajās divās nedēļās brīvprātīgajiem būs iespēja apmeklēt interesantas izaugsmes darbnīcas, kas noderēs gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Tāpēc arī šogad kopā ar ilggadīgo LAMPAS brīvprātīgo programmas atbalstītāju “Latvijas Finieris” aicinām ikvienu, kam rūp festivāla vērtības un misija, kļūt par brīvprātīgo palīgu un kopā iedegt septīto LAMPU,” aicina Sarunu festivāla LAMPA direktore Ieva Morica.

Lai palīdzētu brīvprātīgajiem labāk sagatavoties festivāla norisei, piedzīvojumu organizācijas „Lūzumpunkts” komandu un personības attīstības treneris Māris Resnis dalīsies zināšanās un pieredzē par to, kā iegūt vairāk no ikdienas situācijām – kā šķietami garlaicīgo padarīt interesantu un palikt pozitīvam un atvērtam jaunās situācijās. Tāpat Māris palīdzēs saprast, ar kādām metodēm, darbojoties komandā, ir iespējams vienam otru saprast, atbalstīt, iedvesmot un tikt galā ar nogurumu no pienākumiem. 

Savukārt LAMPAS brīvprātīgo programmas atbalstītāja “Latvijas Finieris” pārstāvis  pastāstīs, kā viņam ir izdevies pārkāpt pāri savām komforta zonas robežām un ko labu tas viņam ir nesis.

Lai ievērotu valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības, kā arī pienācīgi plānotu un organizētu komandas drošību pasākuma laikā, visiem festivāla brīvprātīgajiem jābūt vakcinētiem vai pēdējo 6 mēnešu laikā pārslimojušiem Covid-19.

Pieteikties var līdz 14. jūlijam, festivāla mājaslapā aizpildot brīvprātīgā pieteikšanās anketu. Savukārt jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar festivāla  brīvprātīgo koordinatori Gintu Avenu – [email protected] , 26842362.

Visi jaunumi