Brīvprātīgie

Sarunu festivālu LAMPA ik gadu kopā veido simtiem organizāciju un tūkstošiem cilvēku, un arī šogad kopā ar ilggadīgo LAMPAS brīvprātīgo programmas atbalstītāju “Latvijas Finieris” aicinām ikvienu, kam rūp festivāla vērtības un misija, kļūt par festivāla brīvprātīgo palīgu un kopā iedegt septīto LAMPU, kas šovasar norisināsies 20.-21. augustā tiešsaistē un Cēsu pilsētvidē.

Pieteikties var līdz 23. jūlijam, aizpildot zemāk pieejamo brīvprātīgā pieteikšanās anketu.

Īpaši priecāsimies par iesaistīties gataviem Cēsu un apkaimes iedzīvotājiem!

Ko dara brīvprātīgais LAMPĀ?

LAMPAS brīvprātīgais ir neatsverams palīgs festivāla pasākumu rīkotājiem, dalībniekiem, apmeklētājiem un producēšanas komandai – darbojas festivāla informācijas punktā, gādā par pasākumu norisi, iekārto skatuves, noskaidro apmeklētāju viedokli par festivālu un rūpējas par daudziem sīkumiem bez kā festivāls nevarētu notikt.

Ko iegūs LAMPAS brīvprātīgais?

Apsolām ne tikai gandarījumu par paveikto, lielisku pieredzi pasākumu organizēšanā un jaunas satikšanās, bet arī iespēju augusta pirmajās divās nedēļās apmeklēt interesantas izaugsmes darbnīcas, kas noderēs gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē.

  1. Piedzīvojumu organizācijas „Lūzumpunkts” komandu un personības attīstības treneris Māris Resnis dalīsies zināšanās un pieredzē par to, kā iegūt vairāk no ikdienas situācijām – kā šķietami garlaicīgo padarīt interesantu un palikt pozitīvam un atvērtam jaunās situācijās. Tāpat Māris palīdzēs saprast, ar kādām metodēm, darbojoties komandā, ir iespējams vienam otru saprast, atbalstīt, iedvesmot un tikt galā ar nogurumu no pienākumiem. 
  2. Savukārt LAMPAS brīvprātīgo programmas atbalstītāja “Latvijas Finieris” pārstāvis  pastāstīs, kā viņam ir izdevies pārkāpt pāri savām komforta zonas robežām, un ko labu tas viņam ir atnesis.
Kas var pieteikties?

Gaidām pieteikumus no ikviena interesenta, sākot no 16 gadu vecuma.

Lai ievērotu valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības, kā arī pienācīgi plānotu un organizētu komandas drošību pasākuma laikā, visiem festivāla brīvprātīgajiem jābūt vakcinētiem vai pēdējo 6 mēnešu laikā pārslimojušiem Covid-19.

Jautājumi?

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam rakstīt vai zvanīt brīvprātīgo koordinatorei Gintai Avenai – [email protected], 26842362.