LAMPAS brīvprātīgie palīgi

Sarunu festivāls LAMPA šogad norisināsies klātienē un digitāli no 2. līdz 5. septembrim. Kaut gan šogad tas būs citādāks formātā, tā programma būs tikpat aizraujoša kā iepriekšējos gados – vairāk nekā 150 pasākumos diskutēsim par sabiedrībai un arī Tev aktuālajām tēmām.

Šī gada festivāla organizēšana ir liels izaicinājums LAMPAS komandai, jo festivāla studijas atradīsies trīs dažādās pilsētās – Cēsīs, Rīgā un Rēzeknē. Tāpēc kopā ar mūsu draugu un atbalstītāju, AS “Latvijas Finieris”, meklējam LAMPAS “palīgstrāvu” – 38 festivāla brīvprātīgos palīgus, kuri palīdzētu iedegt LAMPU šogad! Būt daļai no Sarunu festivāla LAMPA nozīmē ne tikai pieredzēt festivālu no tā tapšanas aizkulisēm, bet pats galvenais – arī satikt un veidot sarunas ar daudziem patiesi interesantiem cilvēkiem.

Lai kļūtu par LAMPAS brīvprātīgo palīgu, Tev:

  • ir jābūt vismaz 15 gadiem;
  • savā kalendārā jāizbrīvē 2.-5. septembris (četras dienas), lai darbotos kā LAMPAS brīvprātīgais palīgs LAMPAS Rīgas un Cēsu studijās, vai 5. septembri, lai palīdzētu organizēt LAMPAS pasākumus Rēzeknes studijā.

Brīvprātīgā pieteikšanās anketu var aizpildīt līdz 26. jūlijam tepat zemāk! Īpaši priecāsimies par iesaistīties gataviem Cēsu un Rēzeknes iedzīvotājiem

Jautājumu un neskaidrību gadījumā raksti brīvprātīgo koordinatorei Ilzei Samītei: [email protected]