Назад

3 сентября 15:00-16:00

Diskusija "Vai riska grupām kontracepcijai ir jābūt bez maksas?"

Ne visi bērni piedzimst gaidīti un mīlēti. Ne par visiem bērniem mammas grūtniecības laikā rūpējas. Ir sievietes, kurām bērni “gadās” teju ik gadu un kuras uzreiz no šiem mazuļiem atsakās vai viņām tie tiek noņemti, lai tiktu pasargāti. Cik liela šī problēma ir Latvijā? Vai sievietēm no sociālās atstumtības riska grupām kontracepcijai jābūt bez maksas? Kāpēc tā joprojām nav bez maksas? Kuras ir riska grupas? Ja kontracepcija bez maksas būs pieejama, kā varēs nodrošināt, lai sievietes šo iespēju izmanto?

Diskusiju rīko Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv. Sarunā piedalās ārste ginekoloģe Vija Veisa un Tukuma novada pašvaldības aģentūras “Tukuma novada sociālais dienests” direktore Ina Balgalve, kā arī VM Veselības aprūpes departamenta Ārstniecības kvalitātes nodaļas vadītāja Sanita Janka.

Организаторы:
Ведущий :
На данном сайте собраны материалы дискуссий Фестиваля общения LAMPA. Организаторы Фестиваля общения LAMPA не несут ответственность за содержание мнений участников, а также их не редактируют за исключением случаев, когда содержание очевидным образом противоречит нормативным актам Латвийской республики.
Share:

Организаторы

Патроны

Большие друзья

Друзья

Партнёры

Информационные партнёры