Назад

Tiešsaistes darbnīca "Kā salabot lampu?"

Дата и время: 5 сентября 10:30-12:00
Место проведения на карте: Raunas iela 12, Cēsis

Repair Café Riga rīkotā darbnīca aicinās apmeklētājus nelielā ceļojumā cauri labošanas/remontēšanas džungļiem no teorijas līdz praksei. Tos, kuri mūs nepazīst – iepazīstināsim ar RC konceptu un to kā mūsu biedrībai gājis jau gandrīz 5 gadus. Parunāsim arī par to kur dodamies kā sabiedrība un itīpaši ES attieksmē pret labošanu un ražotāju atbildību šajā sakarā. Praktiskajā daļā padalīsimies ar to kur un kā atrast visu nepieciešamo savām labošanas nepieciešamībām ( pamācības/instrumenti/drošība) un visbeidzot liksim visu šo teoriju lietā mūsu lodēšanas stacijā. Praktiskajā sadaļā visiem tiešsaistes skatītājiem būs iespēja novērot dažādus lodāmura pielietojumus ar detalizētiem komentāriem, kamēr klātesošajiem dosim iespēju arī pašiem iemēģināt roku. Visa pasākuma laikā ar prieku gaidīsim Jūsu jautājumus vai komentārus.
P.S Ja nu Tev patiešām ir saplīsusi lampa – atnes to līdzi, ar prieku palīdzēsim salabot.

Адрес: Kino zāle, Koncertzāle “Cēsis”, Raunas iela 12-1, Cēsis

Что нужно соблюдать при посещении мероприятия?

  • Перед посещением призываем установить на свои мобильные телефоны аппликацию ApturiCovid, таким образом позаботившись как и о своём здоровье, так и o здоровье окружающих.
  • Занимать места в зале в соответствии с указаниями. Рядом могут сидеть только члены одного домохозяйства, но не более двух человек.
  • Убедительно просим не посещать мероприятия, если у вас симптомы заболевания дыхательных путей или нужно соблюдать самоизоляцию.
Организаторы:
В сотрудничестве с:

Ближайшие трансляции

Организаторы
Патроны
Большие друзья
Друзья
Партнёры
Информационные партнёры