Atpakaļ

Interaktīva diskusija "Moderna un labi pārvaldīta pašvaldība – kur esam šobrīd un kur iesim tālāk?"

Datums: 2023. gada 10. jūnijā
Norises vieta: Reģionu skatuve
Diskusijas ietvaros, domnīcas PROVIDUS ekspertes kopā ar Latvijas pašvaldību vadītājiem un Sarunu festivāla LAMPA apmeklētājiem diskutēja par un meklēja atbildes tam, kāda ir moderna un labi pārvaldīta pašvaldība un kas Latvijas pašvaldībām ir jādara, lai tuvotos izcilībai.

Pasākuma ietvaros dalībniekiem bija iespēja gan pašiem aktīvi iesaistīties diskusijā, gan arī uzzināt, kā septiņām Latvijas pašvaldībām veicās aizvadītajā gadā, kopā ar iedzīvotājiem, pašvaldības darbiniekiem un deputātiem vērtējot savu pašvaldību atbilstību labas pārvaldības principiem.

Diskusija notika projekta “Interešu aizstāvība labākiem un kvalitatīvākiem lēmumiem, no pašvaldības, līdz parlamentam” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par diskusijas saturu atbild biedrība “Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS”.
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA pasākumu materiāli. Festivāla rīkotāji neuzņemas atbildību par pasākumu dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

Citi pasākumu ieraksti

Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri