Atpakaļ

5. septembrī 15:30-16:30

21. gs. Sprīdīši: remigrācija

Vai ir iespējams atgriezt visus latgaliešus? Vai remigrants ir “savējais”? Kā remigranti rada globālas pārmaiņas mūsu lokālajā dzīvē? Vai var nopelnīt visu pasaules naudu? Atgriezties un uzsākt jaunu hobiju, biznesu?

Kopš 2018. gada Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar plānošanas reģioniem veiksmīgi īsteno remigrācijas aktivitātes projekta “Reģionālais koordinators remigrācijas veicināšanai” aktivitātes, kopā projektā iesaistot jau 3501 ģimeni. Mēs diskutēsim par to, kāpēc jāatgriežas Latgalē, kā aizpildīt brīvās nišas uzņēmējdarbībā, kā būt drosmīgiem un integrēt savas ārzemēs gūtās pieredzes un zināšanas tepat — Latgales reģionos. Sarunāsimies ar remigrantiem uzņēmējiem, kas izkāpuši no “ Sprīdīša kurpēm” — aizbrauca svešumā, bet laimīgo zemi atrada Latgalē.

Rīko:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri