Atpakaļ

3. septembrī 19:00-20:45

Diskusija "Izaicinājumi un ieguvumi kopā būšanā"

Savstarpējas attiecības un kopdzīve ir rūpīgs darbs, kam jāvelta laiks un resursi. Neatkarīgi no tā, vai tās ir romantiskas attiecības, attiecības ar ģimeni vai apkārtējiem, pasaulē nav nekā spēcīgāka un iedvesmojošāka par kopābūšanu. Taču arī tur — kā ikvienā dzīves jomā — ir vairums izaicinājumu un šķēršļu, kas palīdz mums augt un attīstīties.

Dialogā ar kopābūšanas lietpratējiem meklēsim atbildes uz jautājumu par to, kādu lomu kopābūšana attiecības spēlē mūsu ikdienā un kā noturēt balansu starp personīgajiem mērķiem un kopīgajiem mērķiem attiecībās. 

No kā mēs atsakāmies, kad nododamies viens otram un kas ir tas, ko iegūstam pretī? Kā un kurās situācijās attiecības un kopābūšana mums palīdz? Kas rada diskomfortu jeb neērtības attiecībās un kā ar to vislabāk tikt galā? Trīs spēcīgi runātāji ar dažādu pieredzi uzņēmējdarbībā, ceļošanā, izglītības jomā u.c., dalīsies savās atziņās par attiecībām un to nozīmi pašizaugsmē un mērķu sasniegšanā.

Rīko:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri