Atpakaļ

4. septembrī 18:30-19:30

Digitālā meistarklase "Kā gudri rūpēties par savu skaistumu?"

Mēdz teikt, ka skaistums izglābs pasauli. Interese par kosmētiku un pirmā saskarsme ar to daudziem rodas jau agrā bērnībā, slepus izmēģinot mammas lūpukrāsu, gan biezā kārtā to uzkrāsojot, gan nogaršojot. Līdz ar influenceru ēru konsīleri, tonālie krēmi, pūderi, ēnas, izgaismotāji un pārējais make-up arsenāls kļuvis par jauniešu iekārotu ikdienas vajadzību. Kāda kosmētika ir piemērota bērnu un jauniešu ādai, kā kopt sejas ādu, kādēļ nelietot produktus, ko lieto mammas, un kā mūsu produktu izvēle ietekmē vidi? Meistarklasē salona “Auch” kosmētiķes Ketija Karlsone un Kristīne Lela dalīsies skaistuma noslēpumos.

Pasākuma otrajā daļā būs iespēja līdzdarboties digitālajā meistarklasē un uzzināt, kā no vienkāršām sastāvdaļām pagatavot lūpu skrubi. Lai varētu līdzdarboties, iepriekš jāsagatavo sekojoši izejmateriāli: 

Cukurs;

Medus;

Vaniļas cukurs;

Vazelīns (nopērkams aptiekās);

Koka špātelīte vai karotīte maisīšanai;

Trauciņš.

 

Šis pasākums ir viens no "Swedbank" bērnu un jauniešu skatuves "Save the Turtles" notikumiem. 

Rīko:
Sadarbībā ar:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri