Atpakaļ

5. septembrī 19:00-20:00

Ekoskolu jauniešu misija "Iniciatīva"

Klimata pārmaiņas ir aktualitāte, kas šodien skar katru no mums un progresē ļoti strauji. Visā pasaulē jaunieši ir aktivizējušies dažādos gājienos un protestos, lai pievērstu sabiedrības un lēmumpieņēmēju uzmanību šai problēmai. Vides izglītības fonda organizētais Ekoskolu ziemas forums ik gadu pulcē vairāk nekā 250 jauniešus, lai aktualizētu dažādus videi būtiskus jautājumus un veicinātu ilgtspējīgas izvēles un rīcības gan Ekoskolās, gan vietējās kopienās. Šogad jaunieši foruma ietvaros izplānoja idejas un tās īstenoja savā vietējā kopienā, ar mērķi veicināt pozitīvas pārmaiņas un paust savu līdzdalību un gatavību šo pārmaiņu īstenošanā.

Ar kādiem izaicinājumiem jaunieši saskaras? Kā tas ir — uzrunāt vietējo kopienu, aicinot savā ikdienā ieviest videi draudzīgākus paradumus un rīcības? Vai jaunieši tika sadzirdēti? Un kas notiks tālāk? Sarunā jaunieši dalīsies savā pieredzē un nākotnes plānos.

Rīko:
Sadarbībā ar:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri