Atpakaļ

3. septembrī 11:30-12:30

Diskusija "Kad katrā ģimenē Latvijā būs elektroauto?"

Vēl pirms 25 gadiem bija grūti iedomāties situāciju, kādu piedzīvojam šodien mobilo tehnoloģiju un interneta izplatības jomā. Vai šāds attīstības “lēciens” gaidāms arī elektrotransporta jomā?

Pašreizējās globālās tendences liecina, ka elektromobilitātes sektora tehnoloģiskā attīstība pasaulē ir uzņēmusi ievērojamu tempu. To nosaka gan zinātniski pierādīta nepieciešamība ievērojami samazināt globālās siltumnīcefekta gāzu emisijas un tam sekojošās valstu rīcībpolitikas, gan arī aizvien augoša sabiedrības vēlme mainīt savus paradumus. Arī pilsētas visā pasaulē meklē veidus, lai kļūtu “viedākas” —  efektīvākas,  iedzīvotājiem un videi draudzīgākas. 

Ar šīm globālajām tendencēm ir jārēķinās arī Latvijā. Šobrīd ir sperti pirmie soļi, un arī Latvijā vērojams pakāpenisks elektroauto skaita pieaugums. Vienlaikus attīstības iespējas vēl ir plašas.

Rīko:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Partneri

Informatīvie partneri