Atpakaļ

5. septembrī 11:00-12:00

Diskusija "Farmaceits — kas slēpjas zem baltā halāta?"

Ja mums gadās saslimt, mūsu interese par zālēm, slimību profilaksi un cilvēku baltā halātā aptiekā — farmaceitu—  ļoti strauji izmainās.  Nezinātājam reizēm grūti nojaust, ka farmaceita zināšanas ir daudzveidīgas — viņš ir speciālists ar plašām zināšanām par senām un modernām zālēm, to drošu lietošanu, iegādi, mijiedarbību ar pārtiku, blaknēm, cenām.  Mūsdienu pieredze ar Covid-19 pandēmiju liek sabiedrībai skaidrāk apzināties slimību profilakses nozīmi, zāļu pareizu lietošanu, speciālistu un iedzīvotāju savstarpējās sadarbības milzīgo lomu. Tāpēc runāsim, informēsim un diskutēsim par farmaceita profesionāļa pievienoto vērtību un pilnībā neizmantoto zināšanu potenciālu. Svarīgākais, par ko diskutēsim:

  • Farmaceits — atbalsts pacienta ceļojumā no saslimšanas uz izveseļošanos, pacienta zāļu lietošanas paradumu vērtētājs un kļūdu atklājējs,  līdzestības veicinātājs un padomdevējs; 
  • Farmaceits — reglamentētas profesijas pārstāvis ārsta un pacienta vēlmju un valsts iespēju krustugunīs;
  • Ko svarīgi atcerēties un nebaidīties jautāt farmaceitam par savām zālēm un savas veselības paškontroles iespējām.

Diskusijas dalībnieki būs farmaceiti, kuri “bez starpniekiem” dalīsies ar jums zināšanās, novērojumos, ieteikumos.

Rīko:
Šajā vietnē tiek apkopoti Sarunu festivāla LAMPA diskusiju materiāli. Sarunu festivāls LAMPA neuzņemas atbildību par diskusijas dalībnieku viedokļu saturu, kā arī nerediģē to, ciktāl viedokļu saturs nav acīmredzami pretējs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Dalīties:

Rīkotāji

Patroni

Lieldraugi

Draugi

Partneri

Informatīvie partneri