Sarunu vieta

Lai arī Sarunu festivālā LAMPA vienmēr nozīmīgas bijušas klātienes sarunas, mēs uzskatām, ka vērtīgas un jēgpilnas sarunas fiziskās distancēšanās laikā ir nepieciešamas vairāk nekā jebkad. Tāpēc sadarbībā ar British Council Latvia uzsākām jaunu pasākumu ciklu – Sarunu vietu LAMPA.

Sarunu vietā satiekas un ar video zvana palīdzību par iepriekš noteiktu tēmu sarunājas jebkurš interesents. Tā ir vieta, kur izteikt savu viedokli, ieklausīties citos sarunas biedros, iepazīties ar iepriekš nesastaptiem cilvēkiem un izbaudīt cilvēcisku komunikāciju.

Sarunu vieta nav lekcija, bet iespēja viedokļu apmaiņai.

Katrai sarunai būs konkrēts norises laiks un iepriekš pieteikta tēma, par kuru dalībnieki varēs diskutēt kopā, sadaloties nelielās grupās. Atkarībā no sarunu tēmas, dažām sarunām pievienosies arī konkrētās tēmas eksperts. Interesenti aicināti iepriekš pieteikties un ievērot Sarunu vietas ētikas un uzvedības noteikumus. Dalība – bez maksas. 

Sarunu grafiks

Pielaikot izvēli. Spēle par lēmumiem demokrātijā. #parunāsim?
Datums:
04.06.2020
Laiks:
18:00-19:30
Pilsēta:
Vieta:
Zoom
Eksperts: Iveta Kažoka

Šoreiz atkārtoti aicinām uz sarunu ar spēles elementiem – kopā ar politoloģi Ivetu Kažoku iztēlosimies sevi trīs dažādās situācijās un lomās, kurās nepieciešams pieņemt lēmumus kā demokrātiskas sabiedrības loceklim.

Lai arī viena no lielākajām demokrātiskas sabiedrības vērtībām ir izvēles brīvība, bieži vien tā var būt arī pati grūtākā sabiedrības locekļa atbildība un pienākums. Šajā sarunā pielaikosim dažādus izvēļu scenārijus, kā arī trenēsimies kopīgu lēmumu pieņemšanā ar citiem Sarunu vietas dalībniekiem.

Iepriekšējā Sarunu vieta par šo tēmu 8. maijā. Rīkojam atkārtoti, lai dotu iespēju piedalīties tiem interesentiem, kam toreiz nebija iespējas pievienoties.

Sarunu vietā diskusijas daļēji norisināsies mazās cilvēku grupās, tāpēc vietu skaits uz katru sarunu ir ierobežots, un piedalīties varēs tikai iepriekš reģistrējušies dalībnieki.
 

Dalības nosacījumi

Sarunu vietā diskusijas norisināsies mazās cilvēku grupās, tāpēc vietu skaits uz katru sarunu ir ierobežots, un piedalīties varēs tikai iepriekš reģistrējušies dalībnieki. Sarunas norisināsies latviešu valodā, ja nav norādīts citādi. Dalība – bez maksas.

Piedaloties sarunā, tās dalībnieks piekrīt cienīt citu sarunas biedru viedokļus, vadīties pēc moderatora norādījumiem sarunas norises gaitā, kā arī apzinās, ka, traucējot sarunas gaitai, var tikt no tās izraidīts.

Kontakti

Lelde Prūse
Festivāla producente

Rīkotāji un partneri