Atpakaļ

Sarunu festivāla LAMPA atklāšana

Datums un laiks: 5. jūlijā 12:00-12:20
Norises vieta: 62 Skatuve DOTS
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Toreiz, pirms deviņiem gadiem, viss sākās ar sapni. Sapni un dedzīgu vēlmi kopā strādāt, lai Latvijā stiprinātu demokrātiju un mēs viens ar otru cieņpilnāk sarunātos. Tā dzima Sarunu festivāls LAMPA.

Deviņu gadu laikā festivāls LAMPA ir iestaigājis un nogājis pamatīgu un ļoti skaistu sarunu ceļu. Tā laikā ir raisījušās spraigas diskusijas, šķīlušies viedokļi, rūdījušies argumenti, dzirksteļojušas vārdu kaislības, galu galā – dzimušas jaunas idejas, mērķi un sapņi.

Bet tam visam ir bijis vajadzīgs SPĒKS. Kādam – spēks atrast un izteikt īstos vārdus. Kādam citam – spēks sākt runāt. Vēl kādam – spēks uzklausīt un ieklausīties. Vienam – spēks tapt sadzirdētam, un otram – spēks paklusēt.

SPĒKS ir vajadzīgs ikvienam no mums – lai ne tikai runātu un sarunātos, bet arī spētu vārdus pārvērst darbos. Un mēs, LAMPA komanda, esam stipri savā pārliecībā, ka ikvienā no mums mīt šis varenais spēks, – tikai tam jātic.

Šogad Sarunu festivālu LAMPA redzam kā vietu, kur smelties un gūt SPĒKU savu sapņu un mērķu īstenošanai, savai un Latvijas izaugsmei! Pievienojies 10. Sarunu festivāla LAMPA atklāšanai!
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties ierakstu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri