Atpakaļ

Diskusija "Vai stilīgās mazpilsētas (tostarp Cēsis) ir overrated?"

Datums un laiks: 5. jūlijā 20:00-21:30
Norises vieta: 34 Cēsu skatuve
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Iemesli, lai apsvērtu pārcelšanos uz vienu vai otru vietu, ir dažādi – mantots īpašums, pieejama izglītība bērniem, aktīva kultūras dzīve, tīrāks gaiss, ērta satiksme uz Rīgu, kā arī, protams, tās vietas kopējais tēls vai stilīgums.

Taču aiz stilīguma vai vietas ārējās pievilcības, ir ikdienas dzīve, kur gadās pa kādai bedrei uz ielas, citreiz no sniega nenotīrīta ietve, iespējams, var būt sarežģīti veidot uzņēmējdarbību, vai bērnam var nebūt pieejama vieta bērnudārzā. Nereti šāds "jaunas dzīves sākums" beidzas ar vientulību un depresiju, jo sociālais burbulis palika tur, bet pats esmu šeit.

Runāsim par to, kā mazināt kļūdas savās dzīvesvietas izvēlēs, vai mazpilsētas spēj apmierināt lielpilsētnieka gaidas, mazo pilsētu lielajām problēmām, kā arī spriedīsim par to, kas mūsdienās jāņem vērā plānojot pašvaldības politiku. Tāpat centīsimies saprast, vai mazpilsētā pietiek cilvēku, lai, piemēram, viesmīlības bizness te varētu pelnīt.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties ierakstu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri