Atpakaļ

Diskusija "Elektrifikācija - rīks klimatneitralitātes sasniegšanai"

Datums un laiks: 6. jūlijā 15:00-16:30
Norises vieta: 25 Zaļā skatuve
Norises vieta kartē: Cēsu pils parks
Scenārijos par klimatneitrālu nozaru attīstību un pāreju uz atjaunīgajiem energoresursiem būtiskākā loma ir elektroenerģijai un elektrifikācijai.

Diskusija būs veltīta galvenajiem elektrifikācijas uzdevumiem un izaicinājumiem Latvijā, apvienojot vadošo uzņēmumu, jauno pētnieku un politikas veidotāju viedokļus. Elektrifikācijas galvenais mērķis ir aizstāt tehnoloģijas un procesus, kuros izmanto neatjaunīgos vai grūti atjaunojamos resursus, piemēram, dabasgāzi vai malku, ar energoefektīvām elektroenerģiju patērējošām iekārtām, tādējādi samazinot fosilās enerģijas izmantošanu un emisiju apjomu.

Kā pārvades un sadales sistēmu operatori gatavojas uzņemt ģenerējošo jaudu pieaugumu un pārvaldīt pieprasījuma izmaiņas; kāda nozīme ir elektroenerģijas pirkuma līgumiem un uzkrāšanas risinājumiem; kādas iespējas paveras galalietotājiem – uz šiem jautājumiem raudzīsimies no tehnoloģiskās, vides un ekonomiskās perspektīvas.
Tehniskais atbalsts
Ja rodas problēmas skatīties ierakstu vai ievēro kādas citas tehniskas problēmas festivāla mājaslapā, droši vērsies pie mūsu tehniskā atbalsta - ar prieku palīdzēsim!
[email protected]
Rīkotāji
Patroni
Lieldraugi
Draugi
Partneri
Informatīvie partneri